Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1579
Людей на сайті:3

Про роботу Політради СПУ за звітний період та політичну позицію партії

Автор:

Дата: 2011-08-05

Постанова ХVII з’їзду Соціалістичної партії України

1. Звітний період був одним із найскладніших за 20-літній період історії партії. Позбавлена доступу до найвищої трибуни у державі, до популярних засобів масової інформації, партія була обмежена в можливостях донести суспільству своє бачення розвитку ситуації в державі, її перспективи. Одночасно на сприйнятті партії серед громадськості відбивався вплив шельмування та брехні з боку правих і лівих політичних конкурентів, а ще більше – помилки в кадрових рішеннях. Відсутність єдності і логічної послідовної лінії в діях Політради, створених нею керівних органів – Політвиконкому та Секретаріату СПУ. Непереконливість деяких організаційних заходів, незабезпечення доступу до засобів масової інформації, припинення виходу газети партії в період передплати, безпідставна втрата членства в Соцінтерні та інші недоліки і помилки відбилися пасивністю багатьох партійних комітетів і первинних партійних організацій, втратою відчуття перспективи у багатьох партійців, низькими результатами на місцевих виборах, які не відповідають потенціалу партії.

З’їзд висловлює незадоволення роботою Політради, Політвиконкому і Секретаріату СПУ, вважає, що вона не відповідає вимогам часу, рівню завдань, що стоять перед партією, функціям органів партії, котрі зобов’язані мобілізувати партію для забезпечення її відчутного впливу на всі сторони суспільного життя в країні.

2. Новому складу Політради створити робочу групу під керівництвом Голови для підготовки програмного документу партії. В документі відобразити оцінку тенденцій розвитку суспільства і держави з позиції громадян України, їх прав та законних інтересів. Запропонувати суспільству зрозумілий усім план дій, реалізація якого відкриває реальні можливості кожному покращити своє становище, поліпшити добробут на основі власної праці, звільнитися від пут корупції, стати економічно, політично та духовно вільною людиною.

Обговорити проект документу в усіх місцевих організаціях партії та винести його на розгляд другого етапу з’їзду партії, маючи на увазі використання змісту документу як доповнення Програми партії після її 20-річного ювілею, як основу передвиборної програми партії в парламентській кампанії 2012 року.

3. Схвалити текст Заяви ХVII з’їзду СПУ «Про ставлення до політики державної влади». Підкреслити, що опозиційність Соціалістичної партії України – не політологічний, популістський бренд, а суть незмінної діяльності партії на захист людей найманої праці, усіх, хто відчуває відсутність в Україні соціальної справедливості. Що наша опозиційність була, є і буде супроводжуватись конкретними пропозиціями щодо перемін в політичному, економічному, соціальному та духовному житті держави і суспільства в розрахунку на організацію боротьби громадян за свої права, на їх підтримку під час політичних кампаній, здобуття влади, яка діятиме від імені народу і для народу.

Враховуючи опозиційність партії, з’їзд закликає актив СПУ до поглиблення співпраці з профспілками та іншими громадськими організаціями в питаннях захисту соціально-економічних та правових інтересів громадян.

4. Підтримати зміст звернення до народу, проголошеного Постановою Політвиконкому 14 лютого 2011 р. з приводу намірів перетворити сільськогосподарські землі України в товар. Продублювати його як позицію з’їзду, всієї партії, стурбованої небезпекою, що насувається під діями влади, всупереч волі народу, всупереч нормам Конституції України.

З’їзд зобов’язує усі комітети партії, усіх соціалістів активно стати на захист української землі, останнього багатства народу, останньої опори суверенної держави і доручає Політраді СПУ організувати здійснення заходів, що забезпечують відмову влади від небезпечних намірів щодо землі. Водночас з’їзд повністю підтримує ідею закону про право оренди землі як предмету застави, прийняття якого дозволяє вирішити більшість проблем, що називаються причиною владної ініціативи і зберігає землю у власності українського народу.

5. З’їзд зобов’язує Політраду, Голову і Політвиконком СПУ, секретарів Політради невідкладно розробити заходи для усунення недоліків в організаційній, ідеологічній та теоретичній діяльності партії. Про хід їх виконання та про виконання прийнятих концепцій (зокрема, щодо гендерної політики) доповісти делегатам з’їзду під час проведення його другого етапу.

Голова СПУ В.Цушко

31 липня 2011 року 

Переглядів: 1161   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове