Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1579
Людей на сайті:2

Про зміну назви СПУ не може бути й мови

Автор: Прес-служба Полтавського обкому СПУ

Дата: 2011-09-29

 

Саме про це йшлося 24 вересня на пленумі Полтавського обкому Соціалістичної партії України. У роботі пленуму взяв участь заступник Голови СПУ з питань ідеології Денис Русак.

Учасники пленуму заслухали і обговорили доповідь першого секретаря обкому СПУ Степана Бульби «Про підсумки першого етапу XVIIз’їзду СПУ і завдання обласної організації по виконанню його рішень».

Аналізуючи події останнього періоду, Степан Бульба сказав, що головним підсумком з’їзду стало обрання Олександра Мороза Головою Соціалістичної партії України.

«У результаті спроба приватизувати СПУ, перетворити її у підконтрольну нинішній владі кишенькову опозицію зазнала невдачі. Соцпартія одержала реальну перспективу відновлення авторитету серед виборців, повернення у велику політику, і наше з вами завдання – скористатися такою можливістю», – наголосив він.

Пленум визначив заходи, спрямовані на поліпшення агітаційної роботи серед населення, підвищення дієздатності первинних осередків, активізацію діяльності партійних комітетів і депутатів-соціалістів з відстоювання конституційних прав громадян.

Особливо гаряче обговорення викликала інформація щодо питання об’єднання лівих сил. Більшість виступаючих підтримала ідею об’єднання лівих партій на базі СПУ. Водночас лунали застереження, що цей процес несе певні ризики для партії соціалістів. У результаті одноголосно було ухвалено постанову, у якій, зокрема, говориться:

«Пленум констатує, що в умовах розгорнутого наступу олігархічної влади на права і свободи громадян, коли партії великого капіталу гуртуються для забезпечення своєї перемоги на майбутніх парламентських виборах, проблема консолідації українських лівих є нагальною необхідністю.

Політичні сили, що декларують прихильність до лівої, лівоцентристської ідеї, зможуть ефективніше протистояти антинародній політиці влади, захищати інтереси і права людей тоді, коли діятимуть не лише скоординовано, а будуть організаційно єдиними.

Разом з тим досвід СПУ переконує, що за обставин, коли окремі ініціатори об’єднання намагалися використати цю ідею у власних інтересах, її реалізація не лише не мала позитивного результату, а й створювала для нашої партії серйозні ризики.

Виходячи з викладеного, пленум обкому постановляє:

1. Засвідчити доцільність об’єднання лівих та лівоцентристських партій України на основі дотримання всіма суб’єктами ідеології демократичного соціалізму, положень Декларації принципів Соціалістичного Інтернаціоналу (Стокгольмська декларація), традицій  української соціал-демократії та соціалізму.

2. Підтримати ідею об’єднання лівоцентристських партій на базі Соціалістичної партії України за умови незмінності її назви».

У відповідності з рішеннями 2-го з’їзду Всеукраїнської партії «Дітей війни» про об’єднання з Соціалістичною партією України пленум поновив членство колишнього першого секретаря Полтавського обкому партії «Дітей війни» Анатолія Хаустова у Соцпартії, обравши його секретарем обкому СПУ з питань роботи з громадськими організаціями.

Прес-служба Полтавського обкому СПУ

Від редакції.За інформацією прес-служб обкомів СПУ, протягом останнього тижня також відбулися пленуми Черкаського, Хмельницького, Рівненського, Вінницького обласних комітетів Соціалістичної партії України, які розглянули питання щодо підсумків роботи XVIIз’їзду, а також позиції обласних організацій щодо об’єднання лівих та лівоцентристських сил України.

Аналізуючи прийняті рішення, можна зробити висновок: соціалісти підтримують ідею об’єднання на базі Соціалістичної партії України.

Крім того, на пленумі Вінницького обкому СПУ було розглянуто організаційні питання. Першим секретарем обласного комітету обрано Анатолія Мартиновича Пачевського. Редакція «Товариша» приєднується до усіх вітань і бажає Анатолію Мартиновичу та всім соціалістам Вінниччини великих успіхів у роботі на благо людей, в ім’я торжества ідей демократичного соціалізму.

;

Переглядів: 1013   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове