Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1579
Людей на сайті:2

Об’єдналися заради побудови суспільства демократичного соціалізму

Автор: Інф. «Товариша»

Дата: 2011-12-21

 

18 грудня 2011 року в Києві відбулася подія, котра поза всяким сумнівом увійде в новітню історію України, визначаючи перспективи її розвитку на шляху творення суспільства соціальної справедливості. Мова йде про об’єднання на базі СПУ українських лівоцентристських партій, а саме: Селянської партії України на чолі з Зеновієм Холоднюком, Партії «Соціалістична Україна» на чолі з Володимиром Гошовським, Всеукраїнської партії «Дітей війни» на чолі з Валерієм Іващенком, Партії «Діти війни. Народна партія України» на чолі з Василієм Патлачуком, а також Партії «Козацька слава» на чолі зі Станіславом Селівановим. 

Під час другого етапу XVII з’їзду СПУ делегати-соціалісти розглянули і схвалили «Політичну угоду про порядок приєднання лівоцентристських партій до СПУ», визначили особливості прийому в СПУ членів партій – суб’єктів об’єднавчого процесу. У цей же час інші партії провели свої з’їзди, на яких прийняли рішення про припинення діяльності своїх партій шляхом приєднання до СПУ.

Потім відбулося спільне засідання делегатів з’їзду СПУ разом з делегаціями партій – суб’єктів приєднання, на якому прийнято Меморандум про єднання лівих та лівоцентристських партій, а також Маніфест СПУ «До суспільства соціальної справедливості!», у якому визначено програмні цілі і завдання СПУ щодо побудови в Україні суспільства демократичного соціалізму.

У відповідності з письмовими заявами делегатів з’їздів партій – суб’єктів приєднання, XVII з’їзд СПУ прийняв їх до лав Соціалістичної партії України, з урахуванням того, що за ними зберігається стаж перебування в попередній партії.

На основі Політичної угоди «Про порядок приєднання лівоцентристських партій України до СПУ» з’їзд обрав до складу Політради і ЦКК представників партій, які приєдналися до СПУ. Крім того, З.В. Холоднюк обраний першим заступником Голови СПУ з питань об’єднавчого процесу, а В.Г. Іващенко, В.Н. Патлачук, С.П. Селіванов – заступниками Голови СПУ.

Після закриття XVII з’їзду СПУ відбулося засідання Політради СПУ, яка сформувала новий склад Політвиконкому в кількості 24 осіб, у тому числі 10 представників партій – суб’єктів об’єднання.

Політична угода «Про порядок приєднання лівоцентристських партій України до СПУ» передбачає, що протягом 70 днів після з’їзду всі члени партій – суб’єктів об’єднання вступають в СПУ в порядку, визначеному Статутом СПУ та прийнятою інструкцією. Не пізніше 80 днів буде проведено засідання Політради СПУ з визначенням дати, модусу представництва і порядку денного чергового XVIIІ з’їзду партії. На рівні обласних, міських і районних організацій до 20 січня 2012 року представники партій – суб’єктів об’єднавчого процесу обираються до складу відповідних партійних комітетів, а також бюро, а їх регіональні керівники – секретарями відповідних комітетів із завданням організації прийому в СПУ членів партій – суб’єктів об’єднання.

Підсумки об’єднавчого процесу планується підбити на XVIIІ з’їзді Соціалістичної партії України одночасно з обранням нового складу керівних органів СПУ та визначенням на наступному його етапі з кандидатурами від СПУ на вибори Верховної Ради України. При цьому представники партій, що об’єдналися з СПУ, мають бути представлені в загальнодержавному виборчому списку та в мажоритарних округах у відповідності з Політичною угодою, ухваленою з’їздом.

Детальніше про рішення, прийняті XVII з’їздом СПУ, читайте в спеціальному випуску газети «Товариш», який вийде до кінця грудня 2011 року.

Переглядів: 779   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове