Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1579
Людей на сайті:2

МАНІФЕСТ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

Автор: СПУ

Дата: 2011-12-21

До суспільства соціальної справедливості!

Україна в небезпеці! У небезпеці її громадяни. Втрачаємо нашу Вітчизну. Діди і батьки її створювали, ми – розвивали. Тепер вона не належить нам. Майбутнього для народу України не видно.

За 20 років влада в державі змінювалась, але незмінною залишалась її суть і політика. Нав’язана неоліберальна політика дає закономірний результат: купка капіталістів нестримно збагачується, а народ злидарює. Українська ідея, демократія, права людини, Конституція – лише слова. Влада прислуговує капіталу. У кадровій політиці утвердились кумівство і терор чиновників, до людей вони ставляться, як до бидла.

Світ не розуміє, як в державі можуть співіснувати мільйони працюючих і доведених до злиднів людей з сотнею казково багатих олігархів. Це протиріччя – підтвердження кричущої несправедливості, що вкорінюється в наше життя. Таке ніколи і ніде не закінчувалось добром. Підтвердження тому - рух за справедливість, який охопив сьогодні всю Європу, Азію і навіть Америку.

Народ України брутально обдурили під час ваучерної приватизації. Намагаються лишити ще й землі - останнього багатства, що йому належить. Перетворення землі на товар призведе до втрати села як колиски української нації і державності. Майже половина працездатного населення залишиться без роботи, поповнить армію трудових емігрантів, інша частина виродиться і зіп’ється. Негайно подвояться ціни на продукти харчування. На осиротілу землю прийдуть інші, переважно іноземці. Україна остаточно втратить суверенітет.

Землю у її власників може купувати лише держава, передавати її в оренду користувачам. Це єдино справедливий варіант.

Не можна далі байдуже спостерігати за трагедією Батьківщини. Треба повернути Україну її народу, відновити надію на справедливість, відродити довіру до власної держави.

Люди не вірять ні владі, ні політикам при владі. Причина відома – кричуща несправедливість в суспільстві.

Чи здатна нинішня влада подолати це зло? Ні!

Що робити?

Змінити владу в Україні, зробивши її по-справжньому народною. Поновити віру людей у перспективу держави. Головна мета всіх перетворень - досягнення соціальної справедливості.

Модель справедливого суспільства дає демократичний соціалізм. Це – народовладдя, справедливість, соціальний захист, відкритість та відповідальність. Світ свідомо йде цим шляхом. Досвід цивілізованої Європи гарантує успішність цього шляху – до демократичного соціалізму!

Як треба діяти?

1. Запровадити істинне народовладдя!

Реальну владу і необхідні можливості її здійснення на благо людей передати новим радам. Всі владці, включаючи керівництво місцевих органів правопорядку та судів, повинні обиратися населенням, підпорядковуватись громаді і перед нею звітуватись.

2. Зруйнувати кримінальний капіталізм!

Встановити просте правило: з більшого капіталу – більший внесок на суспільні потреби, ніхто не сховає великі прибутки! Механізми - прогресивний податок на великі доходи, оподаткування багатства та державний контроль за діяльністю великих компаній.

3. Не організовувати боротьбу з корупцією – знищити її!

Встановити найсуворіший суспільний контроль за використанням надходжень до бюджету та його витрат. Ухиляння від сплати податків, розкрадання бюджетних коштів та їх нецільове використання розцінювати як злодійство проти народу і карати нещадно.

4. Підприємства стратегічного значення, природні монополії, розподільчі та транзитні мережі – повернути в державну та комунальну власність, перевіривши виконання умов приватизації, починаючи з 1992 року. Повернути народу вкрадене у нього майно споживчих спілок, профспілок та громадських організацій.

Встановити суворий контроль за ощадливим використанням природних багатств та ресурсів на користь всіх громадян України. Природний газ власного виробництва – українцю на комунальні та власні потреби.

5. Забезпечити справедливість у соціальній сфері та в оплаті праці. Зробити ревізію всіх пільг, вилучити з числа пільговиків усіх, хто туди «примазався», найперше - з представників влади. Відповідно збільшити підтримку всім, хто потребує допомоги: інвалідам, чорнобильцям, дітям війни, ветеранам, іншим соціально незахищеним людям. Законодавчо зафіксувати частку заробітної плати в собівартості продукції не нижче 40 відсотків.

6. Гарантувати продовольчу безпеку через державну підтримку сільського виробника, як це робиться в Європі і світі.

Не допустити перетворення наших чорноземів на спекулятивний товар. Земельний фонд повинен залишатись у власності держави. Недопустимо виробництво та завезення в Україну генетично модифікованої продукції.

7. Жодних пенсійних реформ за рахунок людей!

Контролювати державою великий бізнес через посилення регулюючих функцій уряду, що дасть змогу ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду, створений тіньовою економікою та нецільовим використанням бюджету.

Встановити співвідношення мінімальних і максимальних пенсій як 1:7.

Пенсії встановлювати за єдиним для всіх законом. 50% надходжень від приватизації направити до Пенсійного фонду.

Наша партія розробила народну програму соціальної справедливості. Вона бореться за створення держави демократичного соціалізму, утвердження свободи, справедливості, солідарності.

Україна творилась людьми праці. Україна має належати їм!

Прийнято XVII з’їздом СПУ 18 грудня 2011 року

Переглядів: 874   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове