Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1579
Людей на сайті:2

Або неухильне виконання законів – або відставка міського голови і Полтавської міськради!

Автор: Прес-служба ОК СПУ

Дата: 2012-01-18

Спільна заява Полтавського обласного і міського комітетів Соціалістичної партії України

Згідно з Законом «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування зобов’язані вирішувати проблеми місцевого значення в межах Конституції і законів України, діючи на принципах гласності, підзвітності та відповідальності перед громадою. На превеликий жаль, міський голова Полтави О. Мамай, очолюваний ним міськвиконком і міська рада з початку своєї діяльності стали на шлях цинічного порушення та ігнорування вимог законів.

Чергове тому підтвердження - рішення міськвиконкому №371 від 28 грудня 2011 року про підвищення з 1 січня 2012 року в 1,5 – 4,0 рази тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Тим самим грубо порушено вимоги статті 30 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», яка гласить, що тарифоутворення базується на таких основних принципах:

– доступності житлово-комунальних послуг для всіх споживачів та рівності правових гарантій;

– відповідності рівня тарифів розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво;

– відповідності оплати житлово-комунальних послуг їх наявності, кількості та якості;

– гарантії соціального захисту населення при оплаті за житлово-комунальні послуги та випередження зростання доходів населення над зростанням цін/тарифів на житлово-комунальні послуги.

Економічну необґрунтованість такого різкого підвищення тарифів відзначали як представники громадськості, так і обласної влади 12 січня ц.р. під час засідання круглого столу на тему «Ознаки протиправних дій Полтавської міської влади та заходи громади з питань захисту своїх прав».

Більше того, частина послуг, на які міськвиконком затвердив нові тарифи, а саме: дератизація, дезінсекція, обслуговування димовентиляційних каналів, освітлення місць загального користування, в тому числі аварійне обслуговування - практично не надаються. Якість же інших - прибирання прибудинкових територій, технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем водопостачання, водовідведення та центрального опалення – знаходиться на низькому чи незадовільному рівні.

Окрім того, грубо порушено статтю 32 Закону, яка вимагає: «У разі зміни цін/тарифів на житлово-комунальні послуги виконавець/виробник не менше ніж за 15 днів до введення їх у дію повідомляє про це споживачів з посиланням на рішення відповідних органів».

Не виконується Закон України «Про житлово-комунальні послуги» і в частині забезпечення прав населення на отримання інформації щодо дотримання вимог законодавства, стандартів, норм і правил у сфері житлово-комунальних послуг, залучення представників органів самоврядування населення та членів правлінь ОСББ і житлово-комунальних кооперативів тощо до участі в обговоренні стану та планів реформування ЖКГ.

Можна назвати багато інших прикладів, які свідчать про небажання або нездатність нинішнього міського голови О. Мамая, міськвиконкому та Полтавської міської ради, де абсолютну більшість складають представники партії «Совість України» і Партії регіонів, організувати свою роботу в рамках законів, в інтересах усіх членів територіальної громади міста. Замість вирішення невідкладних проблем міста і його мешканців, міський голова продовжує свої піар-акції з роздачі продуктових наборів і подарунків, щоб, скориставшись скрутним становищем пенсіонерів та інших малозабезпечених верств населення, у такий спосіб здобути їхню прихильність на вже наступних виборах. Надто дорого обходяться людям ті подачки після підняття комунальних тарифів, зростання цін на транспортні перевезення і т.д.

У ситуації, що склалася, Полтавський обласний та міський комітети Соціалістичної партії України вимагають негайного скасування рішення міськвиконкому №371 від 28 грудня 2011 року щодо підвищення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, як такого, що прийняте з грубими порушеннями законів України.

У разі невиконання даної вимоги і подальшого ігнорування Конституції і законів щодо забезпечення інтересів жителів міста Полтави, ми будемо ініціювати проведення місцевого референдуму про дострокове припинення повноважень міського голови і міської ради.

Звертаємося до виборців міста, усіх громадських організацій і політичних партій підтримати наші вимоги і позицію. Об’єднаними зусиллями захистимо законні інтереси і права мешканців Полтави!

 

Перший секретар Полтавського обласного комітету СПУ                                        Степан Бульба

Перший секретар міського комітету СПУ                                                       Олександр Точилов

16 січня 2012 року

Переглядів: 983   Коментарів: 3   

Коментар залишив: Олена
Дата: 2012-01-23

Бісові діти ніяк не наїдяться макухи.

Коментар залишив: Холод
Дата: 2012-01-23

Від гречки не варто відмовлятися(бо прикуплена за наші гроші), але голосувати треба так, щоб не було соромно перед собою.

Коментар залишив: реалист
Дата: 2012-01-18

все правильно, однако избиратели сами виноваты не надо было продаваться за крупу

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове