Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1579
Людей на сайті:1

Позиція СПУ незмінна: треба повернути владу народу

Автор: Петро УСТЕНКО, Лідер СПУ

Дата: 2013-12-26

20 грудня відбулось останнє у 2013 році засідання Верховної Ради, на завершення якого Голова Володимир Рибак привітав усіх з наступаючими Новим роком та Різдвом Христовим: "Бажаю гарного настрою, любові, щастя, енергії і нових звершень на благо українського народу"...

Як зрозуміти таке побажання в умовах, коли в країні не прийнято бюджет, коли одна частина народу стоїть на майданах по один його бік, а інша - по другий, коли люди невпевнені у своєму майбутньому?! І як зрозуміти депутатів, які «щільними рядами» вирушили відпочивати? Аж до 14 січня, хоча, згідно з постановою Кабміна, пересічним громадянам відпочивати належить до 8 січня…

Зрозуміло, що в опозиції буде «діло» - збирати людей на майдани. А ось що робитиме парламентська більшість? Що робитимуть, до речі, комуністи? У руках КПУ сьогодні була унікальна, я би сказав, історична можливість здійснити відставку Кабміну, щоб сформувати уряд народної довіри. Але вони відмовились, прикрившись тим, що «не можуть і не будуть голосувати спільно з вандалами, націоналістами, неофашистами, олігархами, які працюють на інтереси США і Заходу, рвуться до влади для встановлення в країні фашистського режиму». То чиї інтереси реально зараз відстоюють комуністи?

Так, за акти вандалізму, які вчинили члени профашистської організації «Свобода», у європейських країнах люди несуть карну відповідальність. Але в тих же країнах за стіл переговорів сідають політичні діячі з діаметрально протилежними поглядами - заради народу і злагоди в суспільстві.

Соціалістична партія України знову закликає владу і опозицію, всі політичні й громадські організації об’єднати свої зусилля з метою повернення суспільства в правове поле та його консолідації. Ніхто не може - і не має права! - вирішувати наші внутрішні проблеми, окрім нас самих. Корінна причина суспільного конфлікту полягає в протилежних інтересах крупного бізнесу (що є українською владою та парламентської опозиції) і всього населення країни. Це закономірний наслідок узурпації влади - брутальної фальсифікації Конституції України, здійсненої у 2010 році.

Позиція СПУ в цьому питанні незмінна: владу, яка має базуватися на самоуправлінні місцевих громад, необхідно повернути народу. Треба повернутись до парламентсько-президентської форми правління і провести дострокові парламентські вибори за відкритими партійними списками. Має бути розформований чинний уряд та створено уряд народної довіри, предметом діяльності якого найперше стануть питання бюджету соціальної сфери, захисту інтересів людей на основі розвитку власного виробництва. Лише тоді, коли влада знаходитиметься під контролем народу та залежатиме від кожного громадянина, ми зможемо перетворити Україну на справді демократичну, соціальну державу.

Переглядів: 1226   Коментарів: 1   

Коментар залишив: Олена
Дата: 2014-01-14

Чому дальше закликів не просуваєтесь? Чому ж не підтримуєте скасування рішення Конституційного Суду 2010 р. і повернення до редакції Конситуції 2004 р????

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове