Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1579
Людей на сайті:5

Чому передплатники не отримують газету «Товариш»?

Автор: Павло КВІТА

Дата: 2014-07-14

Директорові ДП «Преса» Герасименку В.В.

Шановний Валерію Вікторовичу!

Прошу Вас надати пояснення щодо ситуації, яка склалась між КП Редакція газети СПУ «Товариш» (далі – Видавець) та Державним підприємством з розповсюдження періодичних видань ДП «Преса» (далі – Розповсюджувач).

Минулого тижня, а саме 26 червня 2014 р., Видавець видав та надрукував тираж газети «Товариш» («Товариш» №26 від 26.06.2014 р.), який було доставлено Вам 27.06.2014р. відповідно до умов Договору №186 від 12.07.2012 р. та графіку виходу видань.

З телефонної розмови 27.06.2014 р. з провідним інженером договірного відділу ДП «Преса» Калашніковою Наталією Іванівною було з’ясовано, що Ви отримали якогось листа, де вказано, що тираж не має бути розповсюджений.

Відповідно до п. 3.5.6 Договору №186 від 12.07.2012 р., Розповсюджувач зобов’язаний повідомити Видавця про зміни в графіку прийому цехом експедирування тиражу видань не пізніше ніж за 1 робочу добу. Цього не було Вами зроблено ані письмово, ані телефоном, ані електронною поштою.

Згідно з п. 5.2.1. Договору №186 від 12.07.2012 р. Розповсюджувач несе відповідальність за несвоєчасну відправку тиражів видань згідно зі строками та сплачує штраф у розмірі 2% вартості несвоєчасно відправленого тиражу. Також згідно з п. 5.2.2. Договору №186 від 12.07.2012 р., Розповсюджувач сплачує штраф в розмірі 20 грн. за кожний випадок порушення строків, обумовлений у п. 3.5.3., умови якого були Вами порушено.

Окрім цього, Вами було порушено п. 3.5.1, п. 3.5.7., п. 3.5.8. та п. 3.5.10 Договору №186 від 12.07.2012 р.

У зв’язку з вищевикладеним, прошу Вас у найкоротші строки надати письмові пояснення:

1. З яких причин було порушено умови Договору?

2. Яка доля тиражу?

3. Надати витяг зі Статуту Вашої організації, де вказано, що до переліку Ваших видів діяльності входить юридична оцінка документів. Адже, оцінивши той документ, який Вам був наданий третіми особами, Ви перевищили повноваження по Договору №186 від 12.07.2012р., що є підставою для подання нами судового позову.

 

З повагою,

Павло КВІТА,

головний редактор газети «Товариш»

Переглядів: 983   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове