Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1579
Людей на сайті:1

Не допустити подальшого збідніння населення!

Автор: Степан БУЛЬБА, перший секретар обкому СПУ, голова фракції СПУ в Полтавській обласній раді

Дата: 2014-12-18

Заява Полтавського обласного комітету СПУ

 

Стали відомими плани безпрецедентного скорочення соціальних програм Кабінетом Міністрів України у 2015 році.

Так, Міністерство фінансів пропонує ліквідувати безкоштовну медицину, запровадити платне харчування для пацієнтів лікарень, відмінити безкоштовну освіту і безкоштовне харчування для учнів молодших класів, припинити виплату стипендій студентам.

Уряд планує заморозити пенсійні виплати, підвищити пенсійний вік чоловікам та жінкам до 65 років, зупинити індексації, обмежити виплати пенсій пенсіонерам, які працюють, скоротити мінімальний розмір пенсій у разі втрати годувальника, збільшити стаж для виходу на пенсію. Не забули і про безробітних – на них чекає скорочення виплат у разі втрати роботи.

Також Мінфін планує зберегти запроваджений за часів В. Януковича порядок соціального захисту дітей війни, чорнобильців, інвалідів. Отже, соціальні виплати цим категоріям населення будуть здійснюватися не відповідно до чинних законів, а на основі рішень Кабміну, тобто в урізаному вигляді.

В ситуації, що складається, соціалісти Полтавщини заявляють:

1. В умовах небувалого підвищення комунальних тарифів, девальвації гривні, зростання цін на продукти, ліки і товари першої необхідності плани Кабінету Міністрів щодо скорочення соціальних програм можуть розцінюватися не інакше, як спроба перекласти весь тягар економічної кризи і власної бездіяльності на плечі простих людей.

2. Ми свідомі того, що ситуація на Сході країни вимагає великих витрат із держбюджету. Але за будь-яких обставин аморально й неприпустимо вирішувати бюджетні проблеми за рахунок найбідніших!

Виходячи з вищевикладеного, ми звертаємося до Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України з вимогою недопущення подальшого збідніння населення і безумовного гарантування соціального захисту всім, хто його потребує.

Власне, для цього достатньо виконати все те, що ви обіцяли, ідучи на вибори, що зафіксовано в Коаліційній угоді парламентської більшості. А саме:

  • припинити пограбування України через махрову корупцію в системі держзакупівель і митниці та розкрадання державного бюджету шляхом багатомільярдного рефінансування приватних банків, що лише стимулює спекуляцію на валютному ринку;
  • вжити негайні заходи для виведення економіки України з «тіні», повернення вивезених в офшори капіталів;
  • забезпечити відновлення і розвиток вітчизняного підприємництва.

Ми вимагаємо від Президента, уряду і Верховної Ради конкретних і результативних дій, спрямованих на подолання глибокої соціально-економічної кризи.

В іншому разі Україні загрожує соціальний вибух з усіма його тяжкими наслідками. Наголошуємо: вся відповідальність за такий розвиток подій ляже на нинішнє керівництво держави і Верховну Раду.

Переглядів: 729   Коментарів: 2   

Коментар залишив: Владислав
Дата: 2014-12-27

Совершенно верно! Социалистам сейчас как никогда нужно объединяться. С усилением запроса общества на социалистическую направленность, олигархия будет пытаться создавать свои спевдолевоцентристские партии с целью раздробить электорат. Приём известный. Поэтому нужно сделать так, чтобы люди, которые готовы пойти за социалистами и социал-демократами, чётко могли ориентироваться кто для них свой, а кто чужой.

Коментар залишив: Ростислав
Дата: 2014-12-22

"Революція гідності" завершила повне завоювання влади в Україні олігархатом.соціалістичним активістам слід відкинути дріб’язкові відмінності для створення єдиної ліводемократичної партії і запропонувати суспільству вихід з теперішньої глибокої кризи на шляху європрейського демократичного соціалізму

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове