Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1581
Людей на сайті:3

Суд підтвердив легітимність рішень ХХ з’їзду СПУ

Автор: Прес-служба СПУ

Дата: 2015-01-28

22 січня 2015 року Окружний адміністративний суд міста Києва своєю постановою зобов’язав Державну реєстраційну службу України взяти до відома інформацію про зміни до статуту та у складі керівних органів Соціалістичної партії України, що прийняті на ХХ з’їзді СПУ.

Як ми повідомляли, 21 червня 2014 року відбувся ХХ позачерговий з’їзд Соціалістичної партії України зі складом делегатів ХIХ з’їзду - як і було визначено Постановою Політради СПУ від 23.05.2014 р. На виконання цієї Постанови Політради ХХ з’їзд СПУ розглянув питання звітів і виборів керівних органів партії, а також внесення змін до Статуту СПУ. Підсумками їхнього розгляду стало відсторонення П.Устенка з посади Лідера СПУ, повторне обрання Головою партії М.Рудьковського, обрання нового складу Політради й Політвиконкому СПУ, прийняття нового Статуту партії.

Водночас, не погоджуючись із рішеннями ХХ-го з’їзду, П.Устенко організував захоплення офісу СПУ в місті Києві. Окрім цього, з непевних причин Державна реєстраційна служба України відмовила у взятті до відома інформації про зміни в Статуті та в складі керівних органів Соціалістичної партії України на основі рішень ХХ з’їзду СПУ. В результаті діяльність Соціалістичної партії України було практично заблоковано, виникли проблеми з функціюванням партійного сайту, виданням газети «Товариш», СПУ не змогла взяти участь у виборах до Верховної Ради восени 2014 року.

За таких обставин для відновлення законності новообране керівництво СПУ змушене було звернутися до суду.

22 січня 2015 року Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши справу за позовом Соціалістичної партії України до Державної реєстраційної служби України про визнання протиправним та скасування Наказу від 25.09.2014 №567 «Про відмову у взятті до відома інформації про зміни до статуту та у складі керівних органів Соціалістичної партії України», постановив:

  1. Позов Соціалістичної партії України задовольнити повністю.
  2. Визнати протиправними дії Державної реєстраційної служби України щодо відмови у взятті до відома інформації про зміни до статуту та у складі керівних органів СПУ.
  3. Визнати протиправним та скасувати наказ Державної реєстраційної служби України від 25.09.2014 «Про відмову у взятті до відома інформації про зміни до статуту та у складі керівних органів Соціалістичної партії України».
  4. Зобов’язати Державну реєстраційну службу України взяти до відома інформацію про зміни до статуту та у складі керівних органів Соціалістичної партії України, що прийняті на ХХ позачерговому з’їзді Соціалістичної партії України 21.06.2014.

Так недостойні спроби колишнього т.зв. лідера СПУ Петра Устенка і його нечисленного оточення протидіяти необхідним позитивним змінам у нашій партії потерпіли чергову невдачу.

Хотілося б вірити, що це судове рішення зрештою зупинить потуги П.Устенка і Ко боротися зі своїми колишніми товаришами по партії. Як би там не було, абсолютно очевидно, що соціалісти сповнені рішучості захистити свою партію від усіляких політичних шулерів, відродити цілеспрямовану діяльність СПУ в інтересах України і її народу.

Прес-служба Соціалістичної партії України

Переглядів: 1138   Коментарів: 0   

Схожі новини:

З’їзд, який вселяє надію

Рейдери захопили офіс СПУ

Політвиконком СПУ дав оцінку діям П. Устенка і Ко

У зв’язку з чим звільнити з посади Лідера СПУ…

Камо грядеши? (Роздуми першого секретаря райкому СПУ, делегата ХХ з’їзду СПУ)

Ветерани-соціалісти Буковини: ''Нав’язування думки про нелегітимність ХХ з’їзду СПУ є необґрунтованим і підступним''

А ми вам вірили…

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове