Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1579
Людей на сайті:3

Про позицію Соціалістичної партії України в нинішніх політичних умовах

Автор: Голова СПУ Микола Рудьковський

Дата: 2015-02-17

Постанова Політради СПУ від 14 лютого 2015 року

Всеосяжна системна криза в країні продовжує загострюватись, паралізуючи всі сфери життя, нівелюючи зусилля суспільства кардинально оновити Україну.

Додатковим каталізатором виступає ескалація конфлікту на Сході, зовнішня агресія проти нашої держави, що створює реальну загрозу територіальній цілісності країни, зруйнування економічного потенціалу Донбасу.

Зростає безробіття, заморожені зарплати і пенсії, неконтрольована інфляція та падіння курсу гривні знецінюють доходи і статки українців. Життя людей катастрофічно погіршується. Народ зубожіє, не маючи можливості задовольнити потреби в найнеобхіднішому.

Задекларовані кардинальні реформи, які б докорінно змінили наше життя, створили нові перспективи розвитку, не відбуваються взагалі або умисно гальмуються.

Збільшується і без того тотальна корупція. Влада демонструє свою непрофесійність, нерішучість та непослідовність у здійсненні радикальних перетворень у державі, тим самим консервуючи кризу.

Верховна Рада, Уряд, Національний банк виявили неспроможність концентрувати зусилля і ресурси на визначальних напрямках, приймати конструктивні рішення й не зволікаючи втілювати їх у життя.

За таких умов украй необхідна консолідація й активізація всіх лівих сил, які завжди виступали ініціаторами прогресивних перетворень в інтересах народу, були його послідовними захисниками.

Виходячи з аналізу реальної політичної та соціально-економічної ситуації в Україні, усвідомлення логіки розвитку подій та оцінки їхніх наслідків, Політична рада Соціалістичної партії України постановляє:

1. Вважати основними пріоритетами для СПУ:

- безумовне припинення бойових дій, відновлення стійкого миру та порозуміння на Сході України;

- всебічну підтримку патріотичного піднесення в країні з метою задіяння його потенціалу в проведенні реформ і оздоровленні українського суспільства;

- розгортання активної діяльності на всіх рівнях;

- підтримку реформ, метою яких є встановлення справжньої демократії та соціальної справедливості, забезпечення гідного рівня життя людей та відповідних соціальних гарантій;

- активну протидію намаганням влади здійснювати перетворення в інтересах олігархічного капіталу за рахунок простих людей;

- недопущення зниження соціальних стандартів і рівня життя українців;

- захист свобод і прав людей на гідне й заможне життя;

- протидію та знищення корупції, подолання саботажу чиновників, які спотворюють суть реформ і паралізують їх проведення.

2. Мобілізувати партійний актив на проведення цілеспрямованої пропагандистської роботи щодо роз’яснення суті та характеру необхідних для держави перетворень, сприяння їхньому здійсненню.

3. Політвиконкому, першим секретарям регіональних партійних організацій забезпечити висвітлення позиції СПУ щодо подій в Україні в ЗМІ центрального й місцевого рівня.

4. Політвиконкому партії організувати і забезпечити роботу аналітичної групи із завданням експрес-аналізу дій влади, оцінки законів, указів, інших рішень, виходячи із програмних засад та ідеології СПУ.

Голова СПУ Микола Рудьковський

Переглядів: 672   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове