Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1581
Людей на сайті:2

Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''

Автор: Прес-служба СПУ

Дата: 2015-03-14

12 березня 2015 року в місті Києві під керівництвом Голови СПУ Миколи Рудьковського відбулося засідання Політвиконкому Соціалістичної партії України.

У його роботі взяли участь члени Політвиконкому: перший заступник Голови СПУ Олена Дмитренко, заступник Голови СПУ, перший секретар Київського обкому СПУ Василь Сільченко, заступник Голови СПУ Юрій Букарєв, перший секретар Полтавського обкому СПУ Степан Бульба, перший секретар Житомирського обкому СПУ Олег Пінський, перший секретар Кіровоградського обкому СПУ Микола Садовий, перший секретар Сумського обкому СПУ Леонід Мордовець, перший секретар Харківського обкому СПУ Олександр Дубінський, секретар Київського міському СПУ Петро Тігунов.

Політичний виконавчий комітет СПУ заслухав інформацію заступника Голови СПУ з питань організаційно-партійної роботи Василя Сільченка щодо графіку проведення звітно-виборчих конференцій в обласних організаціях СПУ і спланував участь керівників партії у їхній роботі.

Основним питанням порядку денного стало звернення делегатів ХХІ конференції Хмельницької обласної організації СПУ та пленуму Черкаського обкому СПУ. На жаль, питання довелося розглядати без участі перших секретарів цих обкомів СПУ – Геннадія Савосіна й Олексія Малиновського, які не з’явилися для участі в роботі Політвиконкому, хоча й були запрошені.

У результаті обговорення Політичний виконавчий комітет СПУ прийняв Постанову, в якій, зокрема, говориться:

«У газеті «Товариш», що формально залишається органом СПУ, але фактично нині не відображає офіційної позиції партії, опубліковано звернення делегатів ХХІ конференції Хмельницької обласної організації СПУ до соціалістів Хмельниччини та пленуму Черкаського обласного комітету партії до соціалістів Черкащини.

Дані звернення містять схожі за формою та суттю заклики до членів своїх організацій щодо виходу з СПУ і вступу до лав іншої партії.

Практично одночасна поява таких провокаційних звернень свідчить про скоординовані дії, спрямовані на руйнування ідейної єдності та організаційної цілісності Соціалістичної партії України. Вони є абсолютно неприйнятними не тільки з позиції партійної етики, але, що головне, з погляду дотримання статутних норм.

Таке зухвале порушення Статуту СПУ з боку цих керівників партійних організацій вимагає принципової оцінки і відповідного реагування.

Політвиконком Соціалістичної партії України постановляє:

1. Визнати звернення делегатів ХХІ конференції Хмельницької обласної організації  та пленуму Черкаського обкому СПУ до членів своїх організацій щодо переходу в іншу партію такими, що не відповідають Закону України «Про політичні партії України» та нормі Статуту СПУ п.п.2.1, 2.3., де зазначено, що членство в партії є фіксованим і припиняється, зокрема, у випадку подачі особистої письмової заяви.

2. Зобов'язати перших секретарів Хмельницького та Черкаського обкомів СПУ Савосіна Г.А. і Малиновського О.П. неухильно дотримуватись положень статті 1 Закону України «Про політичні партії України», діяти в рамках Статуту СПУ, поважати особисту думку кожного члена партії щодо добровільності перебування в тій чи тій політичній організації та персонально офіційно визначитися із членством в СПУ.

3. Попередити перших секретарів Хмельницького обкому СПУ Савосіна Г.А. та Черкаського обкому СПУ Малиновського О.П. про неприпустимість агітації членів своїх організацій щодо вступу до іншої партії. Такі дії, по суті, рівнозначні закликам до ліквідації СПУ.

4. Першому секретарю Хмельницького обкому СПУ Савосіну Г.А. надати Політраді СПУ письмове пояснення щодо членства в СПУ колишнього секретаря Хмельницького обкому Манакова О.В, який, за даними Реєстру Мін'юсту України, наразі є членом Політради ПП «Соціалісти».

Окремим рішенням Політвиконком СПУ доручив керівництву партії невідкладно звернутися до правоохоронних органів з метою припинення незаконного видання газети «Товариш» особами, не уповноваженими на це Соціалістичною партією України.

Прес-служба СПУ

Переглядів: 2585   Коментарів: 12   

Схожі новини:

З цього вулика меду не буде

А ми вам вірили…

Не дамо знищити нашу партію!

Вірус проектів чи злий умисел?

Наш курс – збереження і відродження СПУ

Василь Сільченко: ''З’їзд партії розставить всі крапки над ''і''

Коментар залишив: Олександр
Дата: 2017-11-07

Такі як Савосін і розвалили Соцпартію. Створення конфліктих ситуаційЮ, використання коштів не за призначенням (невиплата зарплати) суди проти партійців, проти місцевої преси - це все на що здатна особа Савосіна. А обласної організації то вже немає (хіба що на папері)! Обідно гарна ідея, а заплямована Савосіними і йому подібними .........

Коментар залишив: сергій
Дата: 2016-02-19

Думаю що настав час вигнати усіх зрадників із лав нашоі партіі.В першу чергу брехуна і двурушника Савосіна.

Коментар залишив: Олександр
Дата: 2015-08-03

СПУ перетворилась на Сімейку Повзучих Удавчиків, які хочуть один другого проковтнути, тому що вже більше немає кого ............ Прогадили прекрасну партію і ви Сан Санич в цій справі домінант.

Коментар залишив: Володимир
Дата: 2015-07-24

Рудьклвський не голова партії, а самозванець. За зраду партії "товариші не соромно.

Коментар залишив: калиновський
Дата: 2015-03-19

пану-товаришу. А може треба було вибачитися перед адміністратором сайту за безпідставні звинувачення? Хоча, схоже, у вас це не прийнято, з огляду на те, що ви незаконно видаєте партійну газету "Товариш", в той час, коли вас ніхто на це не уповноважував.

Коментар залишив: Товариш
Дата: 2015-03-18

Для Сайту. Дякую за розуміння!

Коментар залишив: сайт
Дата: 2015-03-18

Шановний Товаришу останніми днями ви продукували коментарі під двома матеріалами. Перевірте, можливо, той коментар, про який ви говорите, знаходиться під другою статтею і нікуди не зникав. Якщо ні – продублюйте свій коментар. Чистка коментарів з метою уникнення дискусії суперечить нашим принципам.

Коментар залишив: Товариш
Дата: 2015-03-18

Шановний адміністратор цього сайту! Вчора був розміщений мій коментар, сьогодні він зник. Вашим керманичам не до вподоби дискусія, правди боїтеся?

Коментар залишив: Таки так
Дата: 2015-03-16

Пане-товаришу Товариш, Рудьковський втратив контроль над газетою "Товариш" ще в червні 2014 року. Тоді ж її став видавать Малиновський, невідомо на чиї гроші.

Коментар залишив: Товариш
Дата: 2015-03-16

Закликів про ліквідацію СПУ в газеті не має (якщо Ви її читал).Звідки у пана Малиновського такі гроші, щоб видавати 200-тисячним тиражем газету "Товариш"? Рудьковський спонсор

Коментар залишив: за правду!
Дата: 2015-03-15

"невідкладно звернутися до прокуратури з метою припинення незаконного видання газети «Товариш» особами, не уповноваженими на це Соцпартією України". - Давно пора. А заодно нехай перевірять, звідки у пана Малиновського такі гроші, щоб видавати 200-тисячним тиражем газету "Товариш" із закликами ліквідувати СПУ.

Коментар залишив: Володимир Дудка
Дата: 2015-03-14

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2365-14 - ЗАКОН УКРАЇНИ "Про політичні партії в Україні" (Документ 2365-14, чинний, поточна редакція — Редакція від 26.10.2014, підстава 1697-18). член Політради СПУ Дудка Володимир Олексійович

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове