Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1581
Людей на сайті:1

Не дамо знищити нашу партію!

Автор: Перші секретарі обласних комітетів СПУ

Дата: 2015-03-19

Не дамо знищити нашу партію!

Заява
перших секретарів обласних комітетів
Соціалістичної партії України

В останніх номерах газети «Товариш», яка після ХХ з’їзду СПУ самовільно видається першим секретарем Черкаського обкому СПУ О. Малиновським, надруковані звернення делегатів конференції Хмельницької обласної організації та пленуму Черкаської обласної організації СПУ до соціалістів цих областей, а також стаття О. Мороза «Наші ближчі завдання».

Констатуємо, що нинішні дії перших секретарів Черкаського і Хмельницького обкомів СПУ є неприйнятними. Звинувачення, які вони висловлюють на адресу керівників обласних організацій, котрі відмовили їм у підтримці, не бажаючи більше залишатися сліпими знаряддями безвідповідальної, авантюрної політики, виходять за рамки не лише загальноприйнятих норм моралі, але й визначених Статутом СПУ принципів внутріпартійного життя.

За ширмою вже традиційних розлогих нарікань з приводу проблем, які дійсно існують сьогодні в Соціалістичній партії України і які виникли не в останню чергу завдяки їх неконструктивній позиції, вищезгадані особи пропонують членам СПУ «вирішити питання перебування в СПУ та вступити до лав ПП «Соціалісти», що рівнозначно закликам до ліквідації Соціалістичної партії України.

У зв’язку з цим, вважаємо за необхідне нагадати:

ХХ з’їзд СПУ 21 червня 2014 року висловив недовіру і усунув П. Устенка з посади Лідера СПУ, підтвердив обрання Головою СПУ М. Рудьковського, обрав новий склад Політради, скасував зміни до Статуту СПУ, прийняті ХІХ з’їздом, ліквідувавши абсурдне «двоголів’я» в керівництві, до речі, безпардонно нав’язане партії за активної участі О. Малиновського та споглядання О. Мороза.

Однак відразу після ХХ-го з’їзду П. Устенко разом зі своїм оточенням здійснив захоплення центрального офісу СПУ і позовами до судових інстанцій заблокував нормальну роботу партії. Окрім того, за допомоги О. Малиновського він влаштував незаконний випуск партійної газети «Товариш», де практично в кожному номері подаються матеріали, спрямовані проти керівництва СПУ та обласних організацій, які не підтримують подібні деструктивні дії.

22 січня ц.р. Окружний адміністративний суд міста Києва підтвердив легітимність ХХ з’їзду СПУ, зобов’язавши Державну реєстраційну службу взяти до відома інформацію про зміни до Статуту та у складі керівних органів СПУ, прийняті на цьому з’їзді. Ця судова ухвала створювала необхідні умови для нормалізації роботи партії, однак внаслідок чергових маніпуляцій з боку колишнього керівництва Апеляційний суд призупинив виконання цього рішення.

Натомість, прагнучи об’єднати усіх партійців для докорінного оновлення СПУ на ідеологічних засадах демократичного соціалізму європейського типу, ефективної підготовки до майбутніх виборів у надзвичайно складних умовах сучасної суспільно-політичної ситуації в країні, Політрада СПУ прийняла рішення про проведення в березні-квітні звітів і виборів у первинних, районних (міських), обласних та Київській міській організаціях СПУ та наступного ХХІ з’їзду партії.

Здавалося б, що всі ті, хто постійно твердить про необхідність змін, омолодження партійних кадрів, повинні поставитися до цього з розумінням і підтримати – будь ласка, пропонуйте свої кандидатури. Однак, ні - замість цього вищезгадані керівники закликають соціалістів до масового виходу із СПУ та вступу до т.зв. партії «Соціалісти».

Наразі, підтверджуючи свою готовність співпрацювати з будь-якою політичною силою, яка декларує прихильність ідеям демократичного соціалізму, ми наголошуємо, що політична партія «Соціалісти», куди О.Мороз і його нинішні сподвижники закликають вступати, є штучним політичним проектом, започаткованим представниками колишнього олігархічного диктаторського режиму Януковича. Навіть не надто обізнані в політиці цілком розуміють справжню мету створення такої партії, і будь-які потуги завуалювати її суть красивими гаслами і голослівними твердженнями про правонаступництво приречені на провал.

Закономірно виникає запитання: невже ті, хто сьогодні ратують за возз’єднання з екс-регіоналами, так швидко забули сумний досвід входження в антикризову коаліцію, що спричинило затяжну партійну кризу?

Незайвим буде наше звернення і до засновника партії О.Мороза: «Ви віддали Соціалістичній партії багато років свого життя, тож не принижуйте себе участю в її руйнуванні, поважайте думку інших, а надто – більшості! Адже кому, як не Вам, зрозуміло, що жодна політична організація не може існувати, якщо її члени не дотримуються Статуту і не виконують прийнятих рішень».

Саме тому ми й надалі будемо добиватися, щоб Статут, рішення більшості стали законом для кожного партійця, незалежно від його посади, партійного стажу чи минулих заслуг.

За понад 23 роки існування Соціалістичної партії України олігархічна влада здійснювала неодноразові спроби її знищення, проте так і не змогла цього досягти, незважаючи на підтримку з боку окремих зрадників всередині партії.

Не вдасться це і нинішнім «ліквідаторам» СПУ.

Об’єднавши зусилля всіх і кожного, ми відродимо нашу Соціалістичну партію України для плодотворної роботи на благо України та її народу, в ім’я утвердження ідей демократичного соціалізму.

Соціалістична партія України живе і буде жити!

Правда обов’язково переможе!

 

Перші секретарі обласних комітетів СПУ:

 

Бульба С.С.

-

Полтавського

Вайсер М.А.

-

Донецького

Висовень В.В.

-

Херсонського

Герасименко Д.П.

-

Чернігівського

Дубінський О.С.

-

Харківського

Ковальчук Н.Ю.

-

Вінницького

Костюк Я.І.

-

Волинського

Кузнєцов В.О.

-

Запорізького

Кучерява С.І.

-

Чернівецького

Мілейко В.В.

-

Луганського

Мордовець Л.М.

-

Сумського

Овчарчин Я.М.

-

Івано-Франківського

Одинцова Т.В.

-

Миколаївського

Петрук В.Т.

-

Рівненського

Пінський О.В.

-

Житомирського

Садовий М.І.

-

Кіровоградського

Свистак І.М.

-

Закарпатського

Сільченко В.А.

-

Київського

Станіщук Р.В.

-

Львівського

Цвик С.Ю. (в.о.)

-

Тернопільського

Цуркан О.В.

-

Дніпропетровського

 

P.S. Пленум Київського міському СПУ спеціальною постановою від 18.03.2015р. також визнав неприйнятними заклики щодо переходу в інші партії.

 

18 березня 2015 року

Переглядів: 2906   Коментарів: 8   

Схожі новини:

З цього вулика меду не буде

Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''

А ми вам вірили…

Вірус проектів чи злий умисел?

Наш курс – збереження і відродження СПУ

Василь Сільченко: ''З’їзд партії розставить всі крапки над ''і''

Коментар залишив: Олександр
Дата: 2015-08-03

Роль Мороза в створені СПУ звичайно визначна і йому потрібно віддати належне. Але роль Мороза у падінні рейтингу партії також значуща. Не буду вдаватися як в склад політради попадали випадкові особи, ставали нардепами, займали високі посади, завдяки партії і з часом партія перетворилася в спрута. В Хмельницькій області вся партія складається з одного Савосіна і це також заслуга Сан Санича. А до нього зверталися неодноразово ідейні соціалісти, але обєктивності не було. Так що то правда - кожному воздасться за своє. Але засновник і лідер партії СПУ привів партію в безодню і партія перетворилася в руїни, які між собою ще й собачаться. І його карма на це дивитися! Мені дуже гірко на це дивитися.

Коментар залишив: Володимир
Дата: 2015-07-24

Рудьковський зрадив партію. Закликав до війни з Росією дивна позиція. Паралізував роботу ЦК та ЦКК СПУ.

Коментар залишив: Валерій
Дата: 2015-03-22

Я повністю підтримую останню фразу О.Мороза, що кожному воздасться за своє. Про це не потрібно забувати і Сан Саничу !

Коментар залишив: Валерій
Дата: 2015-03-22

Я повністю підтримую останню фразу О.Мороза, що кожному воздасться за своє. Про це не потрібно забувати і Сан Саничу !

Коментар залишив: Кандагар
Дата: 2015-03-22

Слушайте, так эти господа-товарищи малиновские не только самовольно выдают партийную газету "Товарищ", но и организовали ее доставку по почте даже тем социалистам, кто ее не подписывал! Агитируя их выходить из СПУ. И при этом Мороз отчитывает подписавших заявление за отсутствие понимания. Вот уж действительно - приехали! Ну кто поверит, что Малиновский действует без ведома и благословения Мороза?!

Коментар залишив: Кандагар
Дата: 2015-03-21

Лучше бы Мороз вообще не писал этот ответ. А так еще раз показал свое полное неуважение к тем, кто был вместе с ним многие годы в СПУ. Сплошное лицемерие.

Коментар залишив: жаль
Дата: 2015-03-20

Прочитав відповідь О.Мороза на заяву перших секретарів - краще б він не поспішав з нею. Враження, що він досі так і не зрозумів, чому врешті решт від нього відвернулися всі ті, хто ще недавно вірив безмежно.

Коментар залишив: Товариш
Дата: 2015-03-20

Першим секретарям обкомів СПУ, що підписали звернення “Не дамо знищити нашу партію!” Шановні керівники комітетів! Втішений вашою одностайністю в боротьбі за збереження і єдність партії. Якби за проголошеними фразами були ще і відповідні дії, ціни організації не було б. Зверніть, однак, увагу на те, що ваші заклики щодо єдності повторюють слово в слово пропоноване вам багато разів: зберіться всі разом, визначіться з процедурами, звільніться від керівників, котрим програма партії чужа і – працюйте,об’єднуючи усіх, хто не хоче миритися з тим, що є в країні. Ви щоразу відмовлялися з невідомих причин (хоч вам вони відомі). Ну що ж, намітили план – звіти і вибори, дійте. Тільки самі добре знаєте: себе обдурити не можна, справжнє проявляється голосами виборців. Чи є надія на успіх при збереженні нинішнього керівного складу? Ні, немає. Кажу те, що самі ви мені порізну говорили багато разів. Біда, коли долею партії займається суд. Я ніколи не посилався на його волю, бо партією повинні займатися її члени, актив, а не інші. До того ж, і Окружний, і Апеляційний суди – лиш суди, їхні рішення однакової юридичної сили, а функціонування партії – політична справа. Нею, а не судами треба займатися. Звертаюся до тих, хто готував заяву. Будьте у принципових речах послідовними. Я був на XIX з’їзді, не «споглядав», як ви пишете, а декілька разів виступаючи, просив делегатів не робити “двоголів’я”, бо домовленість між Устенком і Рудьковським вилізе боком при першій нагоді. Ви мене не підтримали, тепер звинувачуєте. І не використовуйте гучних безпідставних штампів, на зразок «проекту, започаткованого представниками… режиму Януковича». Знаєте, що це брехня, що подібне краще стосувалося б протилежного боку. Але Бог з вами, ваше керівництво – напевне зразок соціалістичного доброчестя. Бережіть його реноме. А ще – уважно прочитайте мою статтю «Наші ближчі завдання». Там – правда і ви її не можете нічим заперечити. Крім того, у статті ні до чого вас не закликаю, кажу: треба думати і діяти. Дехто з вас за політичну мету мав моє відсторонення від керівництва партією. Це сталося давно. Я вам не заважаю. Хоч де ті, хто за вашою спиною добивався такої мети? Де їхні розрекламовані політичні проекти? А ви є і все продовжуєте рухатися у фальшивому руслі зведення рахунків. Воно тупикове, в нікуди. Раніше я «заважав» вам працювати ефективно, тепер ви згадуєте про мене, щоб виправдати свою нинішню неефективність. Зупиніться. Уникаймо неминучого сорому, - нас же скільки часу поєднувало спільне, далеко не погане. Образи на вас не маю, кожному воздасться за своє, - повторюю провірене віками. О.Мороз 20.03.15

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове