Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1581
Людей на сайті:2

Наш курс – збереження і відродження СПУ

Автор: Валерій КУЛАГА

Дата: 2015-03-29

У такому, як зараз, критичному стані Соціалістична партія України ще не перебувала. Наші ідеологічні противники спостерігають, вистоїмо ми чи ні. Невидимі «диригенти» розігрують ще одну комбінацію зі знищення лівих сил.

Незабаром вибори у місцеві ради, і все буде зроблено, щоб не допустити ліві сили в органи місцевого самоврядування. Для цього і створена олігархами партія «Соціалісти», яку очолюють високопоставлені представники колишнього диктаторського режиму Януковича, щоб лівий електорат автоматично перейшов у їхні лави. Дивує позиція перших секретарів Черкаського та Хмельницького обкомів, які стали на шлях знищення СПУ. Ще рік тому на випуск 5 тисяч екземплярів газети «Товариш» не було грошей, а зараз друкуються 200-тисячні тиражі, щоб поширювати звернення із закликами покидати СПУ.

Окремо хотілося сказати про Олександра Мороза. Весь час, з моменту створення СПУ, я був його палким прихильником; із 2007 року брав участь у роботі з’їздів партії, завжди голосував за його пропозиції; у 2010 році був його довіреною особою на виборах Президента України по 150-му Миргородському виборчому округу. Треба визнати, що входження в коаліцію з Партією регіонів виборці йому не простили. Після цього численні запевнення О. Мороза, що він поверне фракцію соціалістів у Верховну Раду, не справдилися. І взагалі, в подальшому Мороз зайняв незрозумілу для багатьох соціалістів позицію, і йому вже не бути Головою партії.

В. Цушко і П. Устенко, які за протекцією Мороза обиралися головами СПУ, так і не стали справжніми лідерами партії. Більше того, його ставленик Устенко, якому соціалісти відмовили в довірі, продовжує блокувати нормальну роботу СПУ своїми абсурдними зверненнями до судових інстанцій.

Отак негідними зусиллями колишнього керівництва ми залишилися сьогодні без юридично визнаного Голови СПУ і без газети «Товариш». Але ми віримо, що ХХІ з’їзд СПУ ознаменує справжнє відродження Соціалістичної партії України, що наша партія знову стане впливовою силою і нарешті зійде з політичного узбіччя. Вселяє впевненість у цьому спільна заява перших секретарів 22 обласних комітетів СПУ від 18 березня ц. р.

Важливим кроком нашого одужання мають стати майбутні місцеві вибори. І тут варто брати приклад з Полтавської обласної організації СПУ, яка, по суті, єдина в Україні має свою фракцію в обласній раді. У низці районів області, у тому числі й у Шишацькому, також активно діють фракції Соцпартії. На звітно-виборчій конференції 22 березня 2015 року соціалісти району заявили про повну підтримку курсу Полтавського обкому СПУ на збереження партії.

Валерій КУЛАГА,
перший секретар Шишацького райкому СПУ,
депутат районної ради

Переглядів: 2355   Коментарів: 6   

Схожі новини:

З цього вулика меду не буде

Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''

А ми вам вірили…

Не дамо знищити нашу партію!

Вірус проектів чи злий умисел?

Василь Сільченко: ''З’їзд партії розставить всі крапки над ''і''

Коментар залишив: Петро
Дата: 2015-06-24

Як можна розказувати про олігархів з партії "Соціалісти",якщо Вашою партією керує олігарх Рудьковський!!!!Розберіться спочатку у своєму огороді!!!

Коментар залишив: За правду!
Дата: 2015-04-03

Правда, сударь, она везде правда. К примеру, Вы ведь знаете, наверняка, что Вы не есть самым умным в Полтаве. А, значит, эту фразу надо писать в кавычках - "Самый умный в Полтаве". Точно так - в кавычках - и ПП "Социалисты", потому что олигархи в принципе не могут иметь никакого отношения к этому политическому течению. Вы слишите? - Никогда и ни при каких обстоятельствах. Это и есть - Правда.

Коментар залишив: Самый умный в Полтаве
Дата: 2015-03-31

"За правду!" А Вы сударь, за какую правду? За свою личную? Или вообще, а?

Коментар залишив: Корчмарь
Дата: 2015-03-31

«люди» честно заявили свою позицию – ПП «Социалисты», а народ их троллит:) Зачем?..

Коментар залишив: Олексій
Дата: 2015-03-31

Повний маразм!

Коментар залишив: За правду!
Дата: 2015-03-29

Створена олігархами партія «Соціалісти». Схоже, тут маємо те, що називається обмовкою по Фрейду. Адже в українській мові прийнято, що розділовий знак лапки використовується задля вирізнення слів, ужитих в непрямому, переносному значенні, найчастіше - з відтінком іронічного чип резирливого ставлення. Виходить, нєдоглядєлі гаспада-таварісчі. Знову потрібен "ребрендинг". До речі, а чому ні слова про те, що ПП "соціалісти" зароджувалася в липні 2014 року під назвою ПП "робітників, селян і інтелігенції"?

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове