Загружаю…
З приводу інтерв’ю Олександра Мороза телеканалу «112» від 18.05.2018 р.
Прокуратура відкрила кримінальну справу проти учасників рейдерського захоплення СПУ
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5232
Коментарів: 1516
Людей на сайті:3

Наш курс – збереження і відродження СПУ

Автор: Валерій КУЛАГА

Дата: 2015-03-29

У такому, як зараз, критичному стані Соціалістична партія України ще не перебувала. Наші ідеологічні противники спостерігають, вистоїмо ми чи ні. Невидимі «диригенти» розігрують ще одну комбінацію зі знищення лівих сил.

Незабаром вибори у місцеві ради, і все буде зроблено, щоб не допустити ліві сили в органи місцевого самоврядування. Для цього і створена олігархами партія «Соціалісти», яку очолюють високопоставлені представники колишнього диктаторського режиму Януковича, щоб лівий електорат автоматично перейшов у їхні лави. Дивує позиція перших секретарів Черкаського та Хмельницького обкомів, які стали на шлях знищення СПУ. Ще рік тому на випуск 5 тисяч екземплярів газети «Товариш» не було грошей, а зараз друкуються 200-тисячні тиражі, щоб поширювати звернення із закликами покидати СПУ.

Окремо хотілося сказати про Олександра Мороза. Весь час, з моменту створення СПУ, я був його палким прихильником; із 2007 року брав участь у роботі з’їздів партії, завжди голосував за його пропозиції; у 2010 році був його довіреною особою на виборах Президента України по 150-му Миргородському виборчому округу. Треба визнати, що входження в коаліцію з Партією регіонів виборці йому не простили. Після цього численні запевнення О. Мороза, що він поверне фракцію соціалістів у Верховну Раду, не справдилися. І взагалі, в подальшому Мороз зайняв незрозумілу для багатьох соціалістів позицію, і йому вже не бути Головою партії.

В. Цушко і П. Устенко, які за протекцією Мороза обиралися головами СПУ, так і не стали справжніми лідерами партії. Більше того, його ставленик Устенко, якому соціалісти відмовили в довірі, продовжує блокувати нормальну роботу СПУ своїми абсурдними зверненнями до судових інстанцій.

Отак негідними зусиллями колишнього керівництва ми залишилися сьогодні без юридично визнаного Голови СПУ і без газети «Товариш». Але ми віримо, що ХХІ з’їзд СПУ ознаменує справжнє відродження Соціалістичної партії України, що наша партія знову стане впливовою силою і нарешті зійде з політичного узбіччя. Вселяє впевненість у цьому спільна заява перших секретарів 22 обласних комітетів СПУ від 18 березня ц. р.

Важливим кроком нашого одужання мають стати майбутні місцеві вибори. І тут варто брати приклад з Полтавської обласної організації СПУ, яка, по суті, єдина в Україні має свою фракцію в обласній раді. У низці районів області, у тому числі й у Шишацькому, також активно діють фракції Соцпартії. На звітно-виборчій конференції 22 березня 2015 року соціалісти району заявили про повну підтримку курсу Полтавського обкому СПУ на збереження партії.

Валерій КУЛАГА,
перший секретар Шишацького райкому СПУ,
депутат районної ради

Переглядів: 1799   Коментарів: 6   

Схожі новини:

З цього вулика меду не буде

Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''

А ми вам вірили…

Не дамо знищити нашу партію!

Вірус проектів чи злий умисел?

Василь Сільченко: ''З’їзд партії розставить всі крапки над ''і''

Коментар залишив: Петро
Дата: 2015-06-24

Як можна розказувати про олігархів з партії "Соціалісти",якщо Вашою партією керує олігарх Рудьковський!!!!Розберіться спочатку у своєму огороді!!!

Коментар залишив: За правду!
Дата: 2015-04-03

Правда, сударь, она везде правда. К примеру, Вы ведь знаете, наверняка, что Вы не есть самым умным в Полтаве. А, значит, эту фразу надо писать в кавычках - "Самый умный в Полтаве". Точно так - в кавычках - и ПП "Социалисты", потому что олигархи в принципе не могут иметь никакого отношения к этому политическому течению. Вы слишите? - Никогда и ни при каких обстоятельствах. Это и есть - Правда.

Коментар залишив: Самый умный в Полтаве
Дата: 2015-03-31

"За правду!" А Вы сударь, за какую правду? За свою личную? Или вообще, а?

Коментар залишив: Корчмарь
Дата: 2015-03-31

«люди» честно заявили свою позицию – ПП «Социалисты», а народ их троллит:) Зачем?..

Коментар залишив: Олексій
Дата: 2015-03-31

Повний маразм!

Коментар залишив: За правду!
Дата: 2015-03-29

Створена олігархами партія «Соціалісти». Схоже, тут маємо те, що називається обмовкою по Фрейду. Адже в українській мові прийнято, що розділовий знак лапки використовується задля вирізнення слів, ужитих в непрямому, переносному значенні, найчастіше - з відтінком іронічного чип резирливого ставлення. Виходить, нєдоглядєлі гаспада-таварісчі. Знову потрібен "ребрендинг". До речі, а чому ні слова про те, що ПП "соціалісти" зароджувалася в липні 2014 року під назвою ПП "робітників, селян і інтелігенції"?

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове