Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1581
Людей на сайті:1

Влада має використати свій останній шанс

Автор: Микола САДОВИЙ

Дата: 2016-04-17

Заява
Політради Соціалістичної партії України

Глибока урядово-парламентська криза в Україні, спричинена безвідповідальною політикою нинішньої правлячої верхівки, невпинною боротьбою олігархічних кланів за перерозподіл національних багатств і грошових потоків, призвела до остаточного краху парламентської коаліції та відставки уряду. Натомість, застосувавши всілякі негідні прийоми з арсеналу своїх «папєрєдніков», за допомогою рекрутованих «тушок» фракціям «Блоку Петра Порошенка» і «Народного фронту» вдалося організувати коаліцію «на двох», утворити новий уряд, змінити керівництво Верховної Ради.

Оцінюючи ситуацію, що склалася, і перспективи її розвитку, Політична рада Соціалістичної партії України вважає за необхідне заявити наступне.

Ми категорично засуджуємо очевидне повернення старих схем та закулісних ігор за участі олігархів при вирішенні кадрових питань на найвищому державному рівні.

Ми свідомі того, що формування нової коаліції, призначення нових Прем’єр-міністра та уряду не є розв’язанням політичної кризи. Усе це лише дещо зменшило загрозу подальшої ескалації кризи, дострокових парламентських виборів, що, у свою чергу, створює певні умови для нормалізації ситуації в країні, необхідної для вирішення найнагальніших проблем суспільства, передусім:

  • реальної боротьби з корупцією і беззаконням, які знищують довіру до владних інституцій, загрожують існуванню самої української держави;
  • створення необхідних умов для реанімації та розвитку вітчизняної економіки і підприємництва, подолання тотального безробіття;
  • вжиття термінових заходів для підвищення соціальних стандартів населення, пенсій та субсидій, перегляду системи тарифів;
  • справжньої децентралізації влади, надання громадам прав і ресурсів, необхідних для здійснення своїх повноважень за прикладом європейських країн;
  • встановлення стабільного миру на Сході країни, припинення дискримінації наших громадян, які змушені проживати на тимчасово окупованих територіях, визначення та невідкладне оприлюднення стратегії відновлення територіальної цілісності України.

Історія дарує нинішній владі ще один шанс, можливо, останній.

Президент України, отримавши додаткові можливості впливу на виконавчу гілку влади, зобов’язаний використати їх в інтересах України та її народу.

Водночас ми наголошуємо, що будь-які спроби узурпації влади і встановлення нового авторитарного режиму в Україні приречені на провал. Приклад «папєрєдніков» – яскраве тому підтвердження.

Голова Соціалістичної партії України
Микола САДОВИЙ

16 квітня 2016 року

Переглядів: 774   Коментарів: 1   

Коментар залишив: За правду
Дата: 2016-04-23

Влада, якщо остаточно не втратила відчуття реалій, повинна скористатися моментом і розпочати вирішувати проблеми людей. В іншому випадку їй доведеться втікати з країни, як "папєрєднікам".

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове