Загружаю…
Прокуратура відкрила кримінальну справу проти учасників рейдерського захоплення СПУ
Заява Політвиконкому Соціалістичної партії України з приводу незаконної реєстрації Мін’юстом України Іллі Киви Головою СПУ
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Цього не можна робити на морозі

Статей: 5220
Коментарів: 1511
Людей на сайті:1

Суд підтвердив: пан Устенко для Соцпартії – ніхто

Автор: Прес-служба Соціалістичної партії України

Дата: 2016-12-01

Вищий адміністративний суд України відхилив незаконні посягання П. І. Устенка діяти від імені СПУ

29 листопада 2016 року у м. Києві відбулося засідання Вищого адміністративного суду України, який розглянув касаційну скаргу Полтавської обласної організації СПУ на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 29.02.2016 р.

У своєму виступі на засіданні суду перший секретар Полтавського обкому СПУ Степан Бульба пояснив суть касаційної скарги і позивні вимоги, зазначивши, що 21 червня 2014 року згідно з рішенням Політради СПУ від 23.05.2014 р., до речі, очолюваної на той час Лідером СПУ Устенком П. І., відбувся позачерговий ХХ з’їзд Соціалістичної партії України.

З`їзд ухвалив надзвичайно важливі для партії рішення. Зокрема, розглянувши питання про звіт Лідера СПУ Устенка П. І., з’їзд оцінив його роботу незадовільною і висловив йому недовіру. Окрім того, з’їзд прийняв зміни до Статуту та обрав нові керівні органи СПУ, про що в установленому порядку було повідомлено до Державної реєстраційної служби Міністерства юстиції України (Укрдержреєстр).

Однак Державна реєстраційна служба України безпідставно відмовилася реєструвати рішення ХХ з`їзду Соціалістичної партії України, у зв’язку з чим СПУ вимушена була звернутися до Окружного адміністративного суду м. Києва.

22 січня 2015 року, розглянувши позовну заяву СПУ, Окружний адміністративний суд м. Києва постановив:

- визнати протиправним та скасувати наказ Укрдержреєстру № 467 від 25.09.2014 р. «Про відмову у взятті до відома інформації про зміни до Статуту та у складі керівних органів Соціалістичної партії України»;

- зобов’язати Державну реєстраційну службу України взяти до відома інформацію про зміни до Статуту та у складі керівних органів Соціалістичної партії України, що прийняті на ХХ позачерговому з`їзді СПУ 21.06.2014 р.

У відповідь Міністерство юстиції звернулось до Київського апеляційного адміністративного суду з заявою про перегляд постанови Окружного адміністративного суду м. Києва, хоч законних підстав для відміни юридично обґрунтованої, абсолютно переконливої постанови суду першої інстанції не існувало.

Аж тут до Київського апеляційного адміністративного суду надійшла заява Устенка П. І. про начебто відмову СПУ від адміністративного позову до Мін’юсту України. Не маючи прав і повноважень діяти від імені СПУ у зв’язку зі звільненням з посади Лідера СПУ, крім того, будучи на той момент уже виключеним із членів партії, Устенко, скориставшись нереєстрацією рішень ХХ з’їзду СПУ, домігся незаконного закриття провадження у справі за позовом СПУ до Мін’юсту.

Результатом цієї підлої оборудки стало блокування участі Соціалістичної партії України в парламентських виборах 2014 року та місцевих виборах 2015 року, чим були грубо порушені конституційні права десятків тисяч членів СПУ, мільйонів громадян України – прихильників ідеї демократичного соціалізму, зокрема їхніх прав і свобод на задоволення політичних інтересів, права вільно обирати й бути обраними до органів державної влади та місцевого самоврядування.

29 листопада 2016 року, розглянувши касаційну скаргу Полтавської обласної організації СПУ, колегія Вищого адміністративного суду України повністю задовольнила позовні вимоги та скасувала ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 29.02.2016 р. про закриття провадження у справі за позовом СПУ до Мін’юсту України як незаконну, таку, що порушує права членів Соціалістичної партії України.

Тим самим поновлено чинність постанови Окружного адміністративного суду м. Києва від 22.01.2015 р. про визнання протиправними дій Державної реєстраційної служби України і зобов’язання Укрдержреєстру взяти до відома інформацію про зміни Статуту та у складі керівних органів Соцпартії України, прийнятих на ХХ з’їзді СПУ.

Інакше кажучи, суд повністю підтвердив легітимність ХХ з’їзду СПУ.

Отже, ще раз наголошуємо – на сьогодні Устенко П. І. не має жодних прав і повноважень діяти від імені СПУ.

Натомість своїми нинішніми вчинками пан Устенко вкотре засвідчує готовність до будь-якої підступності та беззаконня заради власних шкурних інтересів. Таким, з дозволу сказати, «діячам» не повинно бути місця в українській політиці, яка і без того засмічена політичними пристосуванцями і пройдисвітами.

Прес-служба Соціалістичної партії України

Переглядів: 447   Коментарів: 2   

Коментар залишив: Кандагар
Дата: 2016-12-06

Похоже, он изначально был на букву П, еще из комсомольских времен.

Коментар залишив: Сергей Мануйленко
Дата: 2016-12-06

Был он "Лидер", а стал "ПИДЕР"!

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове