Загружаю…
Прокуратура відкрила кримінальну справу проти учасників рейдерського захоплення СПУ
Заява Політвиконкому Соціалістичної партії України з приводу незаконної реєстрації Мін’юстом України Іллі Киви Головою СПУ
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Цього не можна робити на морозі

Статей: 5220
Коментарів: 1511
Людей на сайті:1

Зраділи підняттю ''мінімалки''? Готуйте гаманець!

Автор: Власта КОЛОДИНСЬК

Дата: 2017-02-03

Як і прогнозували експерти, з 1 лютого в Україні почали рости ціни на товари та послуги.

 

Першим подорожчав мобільний зв’язок. Оператор мобільного зв’язку “Київстар” припинив дію контрактних тарифних планів “Всі за 40”, “Всі за 70”, “Всі за 120”, “Всі за 95” і “Всі за 150” та автоматично перевів їхніх абонентів на тарифні плани “Всі за 65”, “Всі за 90”, “Всі за 125”, “Всі за 110” і “Всі за 175”.

А мобільний оператор Vodafone Україна підвищив тарифи на користування інтернетом 3G CDMA. У середньому - на 15 гривень на місяць. Наприклад, ціна найдешевшого тарифу - “Коннект 3G 25” - зросла з 25 до 35 гривень. Водночас абоненти отримали більше трафіку. Кількість внесених у пакет місячних Мб збільшили з 500 Мб до 750. Ціна за кожен наступний Мб залишилася незмінною - 15 копійок.

Провайдер “Воля”, один із найбільших сервісів надання послуг кабельного телебачення та інтернету, підвищив вартість окремих пакетів. Розмір абон­плати за телекомунікаційні послуги зріс у середньому на 6%. Підвищення абонплати торкнулося частини ТБ-пакетів, інтернету, ТБ+інтернету та додаткових пакетів - “Спорт” і “Футбол HD”.

З 1 лютого почало дорожчати добирання до пункту призначення потягом. Наприклад, квиток у плацкартний вагон поїзда “Івано-Франківськ-Київ” тепер коштує 90 гривень (було 76), а з 1 жовтня його вартість зросте до 102 гривень 14 копійок. Квиток у купейний вагон подорожчав до 264 гривень 50 копійок (було 223 гривні 22 копійки). З

1 жовтня коштуватиме 300. Квиток у плацкартний вагон поїздів “Київ-Львів”, “Київ-Одеса”, “Київ-Ужгород” та “Київ-Харків” подорожчав зі 130 гривень до 154. З 1 жовтня його вартість зросте до 175 гривень.

З 1 лютого зросли тарифи на тепло. Нацкомісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг несподівано збільшила середньозважений тариф на теплову енергію для непобутових споживачів (крім населення) на 7,5% або на 102,46 грн./Гкал - до 1471,56 грн./Гкал (без ПДВ).

В унісон Нацкомісії “Нафтогаз” поспішив підняти ціни на газ на 22%. Наразі – лише для промислових споживачів та інших компаній. Компанія пояснює це зростанням цін на природній газ на європейському ринку.

Відучора подорожчала також електроенергія. Для споживачів І і ІІ класу напруги вартість струму зросла на 1-3% – незалежно від того, яке обленерго їх обслуговує (за винятком двох компаній – Енергія-Новояворівськ у Львівській області та Атомсервіс у Миколаївській). Для “Укрзалізниці” розцінки збільшили на 0,7−1,91% або на 0,96−3,38 коп./кВт-год. – до143,9−180,52 коп. Квт-год.

Експерти рекомендують українцям готуватися до зростання вартості проїзду в електротранспорті (метро, трамваях, тролейбусах), поїздах та послуг водоканалу.

З великою вірогідністю приватні перевізники також заговорять про необхідність підняти ціну на проїзд у маршрутках. Без жодної на те причини подорожчав бензин. У найбільших мережах “ОККО” і “WOG” за ніч (з понеділка, 30 січня на вівторок, 31) вартість літра бензину зросла на 50 копійок…

Власта КОЛОДИНСЬКА,
Високий замок 

Переглядів: 252   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове