Загружаю…
Про ситуацію довкола СПУ та основні завдання поточного періоду
З приводу інтерв’ю Олександра Мороза телеканалу «112» від 18.05.2018 р.
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5253
Коментарів: 1535
Людей на сайті:2

Українські соціалісти визначають нові соціально-економічні орієнтири

Автор: Прес-служба Соціалістичної партії України

Дата: 2017-04-27

26 квітня у Києві відбулося засідання круглого столу лівих та лівоцентристських партій і громадських організацій соціальної спрямованості на тему "Соціально-економічний розвиток України".

У заході взяли участь відомі політики та громадські діячі: ініціатори круглого столу голова партії "Соціалісти" Леонід Кожара та заступник голови партії "Соціалісти" Олексій Плотніков, Віталій Шибко і Йосип Вінський («За демократію і справедливість»), Михайло Крисько ("Справедливість"), Павло Вікнянський ("Республіка"), Олена Луканюк та Іван Нагорняк (Соціал-демократична платформа), Дмитро Ляшок («Публічний аудит»), Олександр Потьомкін (Соціалістичний конгрес молоді), економічні експерти і журналісти. Також був присутній представник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Вольфганг Споррер.

Соціалістичну партію України на засіданні круглого столу представляли заступник Голови СПУ з питань ідеології, перший секретар Полтавського обкому СПУ Степан Бульба та заступник Голови СПУ з питань агітаційно-масової роботи, перший секретар Київського міського комітету СПУ Петро Тігунов.

Відкриваючи засідання, голова партії "Соціалісти" Леонід Кожара, зокрема, сказав: «Ми підтримуємо гасло європейських соціалістів: «Ринкова економіка – так; ринкове суспільство – ні!». Ми проти продовження теперішньої моделі розвитку країни. Ми пропонуємо відмовитися від неоліберальної моделі на користь соціальної альтернативи – стратегії людського розвитку в ім’я гідного життя для всіх громадян".

Натомість заступник Голови Соціалістичної партії України Степан Бульба, подякувавши ініціаторам за запрошення взяти участь у роботі круглого столу, наголосив на актуальності вироблення політичної платформи як основи можливого об’єднання лівих і лівоцентристських сил. У той же час він зауважив, що реалізація нової стратегії соціально-економічного розвитку неможлива без усунення причин затяжної системної кризи, яка продовжується в Україні.

«Відбуваються вибори, міняється склад Верховної Ради, уряди, президенти, але незмінною залишається кланово-олігархічна система влади, котра сформувалася в Україні за роки незалежності, і яка є фундаментом тотальної корупції та беззаконня, що знищують основи нашої державності. Саме тому ліквідація олігархічного режиму є завданням не лише соціалістів, а всіх демократичних сил України», - зазначив Степан Бульба.

Степан Бульба та Йосип Вінський під час засідання круглого столу
«Соціально-економічний розвиток України»

Представник СПУ звернув особливу увагу присутніх на загрози у зв’язку з оголошеними владою планами запровадження ринку землі. Степан Бульба ознайомив учасників круглого столу з позицією СПУ щодо земельної реформи на основі заяви від 26 квітня 2017 року. Враховуючи надзвичайну важливість цього питання, прийнято рішення провести наступне засідання круглого столу 17 травня, присвятивши його виключно темі земельної реформи.

Прес-служба Соціалістичної партії України 

фото: socialisty.com.ua

Переглядів: 560   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове