Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1581
Людей на сайті:1

Сергія Капліна обрали головою Соцпартії України та висунули в Президенти від лівих

Автор: Прес-служба

Дата: 2017-10-01

У столиці відбувся Всеукраїнський з’їзд соціалістів, соціал-демократів та профспілок. Понад 2000 учасників зібралися в Жовтневому палаці, щоб обрати нове керівництво найстарішої вітчизняної  політсили – СПУ та проголосити про створення блоку «За простих людей». Делегати одностайно проголосували за Сергія Капліна – тепер він очолить Соцпартію і поведе новостворене об’єднання лівих на вибори всіх рівнів.

«У СПУ тепер є законно обраний голова. Не кулуарно «коронований» 5 делегатами із 4 присутніх Ківа, якого просто поставив Аваков і через Петренка незаконно вніс в реєстри, а проголосований всіма членами політради, підтриманий кожним партійцем  на відритому великому з’їзді. Я вдячний соціалістам за цю довіру. СДП, яку я досі очолював разом із Соцпартією, Партією пенсіонерів України, профспілками - об'єдналися в єдиний блок "За простих людей". Цей блок - захисників найслабших, провідників найсильнішої європейської ідеології найуспішніших країн, разом йде у владу - в місцеві ради, Парламент та в Президенти. Ми йдемо перемагати! Майбутнім Главою Держави обов’язково буде соціаліст» , - заявив Каплін.

До речі, з кандидатом в Президенти ліві теж одностайно визначились на з’їзді. Висуватимуть на головний пост голову новоствореного блоку і СПУ – Сергія Капліна.  Соціалісти, соціал-демократи та профспілки розпочали формування тіньового Уряду лівих та Національного кадрового резерву. Блок «За простих людей» також боротиметься за докорінні конституційні зміни, які вони прагнуть ухвалити на всеукраїнському референдумі.

«Ми добиватимемось націоналізації  стратегічних підприємств, зменшення кількості нардепів до 100, всенародного обрання прокурорів та суддів, зняття будь-яких недоторканностей. Із першочергових завдань – активна парламентська законотворча робота. Соцпартія – єдина політсила, готова внести альтернативний Бюджет-2018, СПУ та СДП вже внесли альтернативну пенсійну реформу, правки до медичної та всіх соціально значущих законопроектів. Зараз настав час діяти – нагорі вже всі пліч-о-пліч: прокурори, олігархи, можновладці, тільки прості люди лишаються розрізненими і ми вирішили їх об’єднати», - додав голова СПУ.

У з’їзді взяли участь також представники європейських лівих партій: соціал-демократи Фінляндії, Польщі, Білорусі і навіть гість із компартії Китаю. Стали співзасновниками блоку також майже півсотні профспілок та організації пенсіонерів та ветеранів МВС та ЗСУ.

Після зібрання делегати провели акцію під Мін’юстом з вимогами виконати рішення Вищого адмінсуду, який ухвалив прибрати з реєстрів Іллю Киву та зареєструвати нове законне керівництво Соцпартії. 

Прес-служба

Переглядів: 5016   Коментарів: 1   

Коментар залишив: Сергей МАНУЙЛЕНКО
Дата: 2017-10-01

Волновахский районный комитет СПУ поздравляет Сергея Николаевича КАПЛИНА с избранием его Председателем СПУ и желает успехов в нелегкой борьбе за социальную справедливость!!!

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове