Загружаю…
Вимагаємо припинити рейдерське захоплення Соціалістичної партії України!
Зберегти українську землю для наших нащадків!
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
10 простых правил онлайн-самозащиты

Статей: 5144
Коментарів: 1488
Людей на сайті:5

Олександр Мороз: ''Для об’єднання небайдужих до долі України потрібна мобілізуюча мета, спільна ідея – зміна системи влади!''

Автор: сайт Черкаського обкому СПУ

Дата: 2017-10-18

У Києві 30 вересня відбувся Всеукраїнський з’їзд соціалістів, соціал-демократів та профспілок.

Близько 2000 учасників зібралися в Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України, більш відомому як Жовтневий палац, щоб проголосити про створення блоку «За простих людей». 

За годину до цього зібрання відбувся з’їзд Соціалістичної партії України, де делегати обрали нове керівництво партії. Головою СПУ було обрано Сергія Капліна.

Виходячи з численних звернень в редакцію щодо цих подій, ми звернулися за коментарем до Олександра Олександровича Мороза. Ось що він відповів:

Соціалісти (СПУ), соціал-демократи та профспілки провели з’їзд у колишньому Жовтневому палаці, продемонструвавши об’єднання зусиль в політичній боротьбі. Перед цим, годиною раніше керівником СПУ обрали С. Капліна. Як ставитись до того, що відбулося? – таке ж питання задають і мені в ці дні.

- Сам факт руху в бік об’єднання тих, хто підтримує ідеї соціальної справедливості, факт позитивний. Вважав би це початком руху. Складнощі юридичного змісту, які виникають внаслідок переобрання керівника СПУ (при безцеремонному порушені законів та Конституції владою, зокрема Мін’юстом), – це внутрішня проблема активістів. Було б добре, якби їм вдалось проблему розв’язати.

- Сподіваюсь, що це справді один з кроків до згуртування лівих, лівоцентристів…, простіше: нормальних людей. Щоб подолати режим і його політику на знищення держави, потрібно об’єднати усіх, хто сьогодні під вивіскою тієї чи іншої партії, або й поза партіями хоче справедливості і можливості жити в своїй країні.

- Для об’єднання небайдужих до долі України потрібна мобілізуюча мета, спільна ідея – зміна системи влади і механізм досягнення мети – проведення Всеукраїнського референдуму для ухвалення змісту Конституції, відповідного названій ідеї. Погодження позиції щодо змісту Основного закону та участі в підготовці і проведенні референдуму дозволить насправді об’єднати тих, хто розуміє небезпеку нинішньої політики влади. Це – ключове завдання.

- Робити це слід швидко, щоб дати надію людям і не допустити втрати державності. Така загроза наростає з усією очевидністю.

Джерело:
сайт Черкаського обкому СПУ
«Супутник чесного життя»

Переглядів: 72   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Що думають українці про владу і ситуацію в Україні
У чому головна причина того, що в Україні почастішали випадки замовних вбивств?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове