Загружаю…
З приводу інтерв’ю Олександра Мороза телеканалу «112» від 18.05.2018 р.
Прокуратура відкрила кримінальну справу проти учасників рейдерського захоплення СПУ
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5232
Коментарів: 1516
Людей на сайті:2

Ляшка знову потягнуло у «клоаку зла»…

Автор: Інна Пукіш-Юнко

Дата: 2017-10-29

Коштовними вилами, які Олег Ляшко вказав у своїй е-декларації, він, мабуть, гроші загрібає.

«Скотинякоборець» так вправно виконує свою місію, що «лаве» до нього пачками липне. То 15 мільйонів підвалить, щоб Ляшко міг розкішну обновку купити - будинок і дві земельні ділянки в елітному Козині під Києвом. То Фортуна-лотерея головному «вилоносцю» усміхнеться. Та ще й на усі 32 зуби, засипавши щасливчика Ляшка трьома виграшами на загальну суму 571 тисяча гривень. Їх радикал задекларував з прив’язкою до Української національної лотереї.

У представництві УНЛ тримають язика за зубами: нічого, мовляв, коментувати не можемо, бо суми виграшів і прізвища щасливчиків - конфіденційна інформація. Розголошувати її без дозволу лотерейних переможців не мають права.

Трохи погравши у мовчанку, щоб загострити інтригу і підігріти інтерес до своєї персони, пан Ляшко нарешті видав свою версію «блату» з Фортуною. У коментарі «Обозревателю» заявив, що гроші виграв не у лотерею, а на футбольних ставках на матчі Ліги чемпіонів. Суми виграшів, які вказав у змінах до декларації, - 283 тисячі 560, 153 тисячі 485 та 134 тисячі гривень. «Ставив там, де високий коефіцієнт: на «Шахтар», за який уболіваю, на «Ліверпуль». Виграв, заплатив податки. Так і раніше заробляв гроші. До речі, з Росітою (дружиною) познайомився 20 років тому у залі ігрових автоматів», - поділився секретами Ляшко.

Пригадав побачення серед «одноруких бандитів»? До повноти картини варто було б згадати, як кілька років тому цілу піар-кампанію влаштував, громлячи місця «гральної слави». Озброївшись кувалдою, на камеру трощив автомати у салонах, називаючи гральний бізнес «клоакою зла». А тепер що - знову у клоаку потягнуло? Молодість згадав?

І тут нагоди попіаритися не оминув. З кувалдою був «грозою клоаки». Тепер - просто «чесний громадянин». Міг, мовляв, і не зізнаватися про виграші на ставках (контора анонімність гарантує), але все ж задекларував їх. «Живу чесно: поставив ставку, виграв, задекларував, заплатив податки, а не відвів у «тінь», - нахвалював себе Ляшко.

За нормами Податкового кодексу, з виграшу нардеп мав сплатити 18% відрахувань до бюджету, плюс - 1,5% військового збору. Виходить понад 111 тисяч гривень.

Походження задекларованих Ляшком виграшів обіцяють перевірити у Нацагентстві з питань запобігання корупції. Не завадило б і фіскальній службі підтвердити «біографію» цих грошей і суму сплачених із них податків. А то після розсекречених оборудок депутатів і чиновників із «липовими» кредитами (під які оформляють величезні суми, щоб після оприлюднення декларацій не виникало запитань «звідки гроші») закрадаються сумніви, чи не з тієї ж парафії лотерейна лазівка?

Інна Пукіш-Юнко,
Високий замок online 

Переглядів: 190   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове