Загружаю…
Про ситуацію довкола СПУ та основні завдання поточного періоду
З приводу інтерв’ю Олександра Мороза телеканалу «112» від 18.05.2018 р.
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5260
Коментарів: 1548
Людей на сайті:4

Ляшка знову потягнуло у «клоаку зла»…

Автор: Інна Пукіш-Юнко

Дата: 2017-10-29

Коштовними вилами, які Олег Ляшко вказав у своїй е-декларації, він, мабуть, гроші загрібає.

«Скотинякоборець» так вправно виконує свою місію, що «лаве» до нього пачками липне. То 15 мільйонів підвалить, щоб Ляшко міг розкішну обновку купити - будинок і дві земельні ділянки в елітному Козині під Києвом. То Фортуна-лотерея головному «вилоносцю» усміхнеться. Та ще й на усі 32 зуби, засипавши щасливчика Ляшка трьома виграшами на загальну суму 571 тисяча гривень. Їх радикал задекларував з прив’язкою до Української національної лотереї.

У представництві УНЛ тримають язика за зубами: нічого, мовляв, коментувати не можемо, бо суми виграшів і прізвища щасливчиків - конфіденційна інформація. Розголошувати її без дозволу лотерейних переможців не мають права.

Трохи погравши у мовчанку, щоб загострити інтригу і підігріти інтерес до своєї персони, пан Ляшко нарешті видав свою версію «блату» з Фортуною. У коментарі «Обозревателю» заявив, що гроші виграв не у лотерею, а на футбольних ставках на матчі Ліги чемпіонів. Суми виграшів, які вказав у змінах до декларації, - 283 тисячі 560, 153 тисячі 485 та 134 тисячі гривень. «Ставив там, де високий коефіцієнт: на «Шахтар», за який уболіваю, на «Ліверпуль». Виграв, заплатив податки. Так і раніше заробляв гроші. До речі, з Росітою (дружиною) познайомився 20 років тому у залі ігрових автоматів», - поділився секретами Ляшко.

Пригадав побачення серед «одноруких бандитів»? До повноти картини варто було б згадати, як кілька років тому цілу піар-кампанію влаштував, громлячи місця «гральної слави». Озброївшись кувалдою, на камеру трощив автомати у салонах, називаючи гральний бізнес «клоакою зла». А тепер що - знову у клоаку потягнуло? Молодість згадав?

І тут нагоди попіаритися не оминув. З кувалдою був «грозою клоаки». Тепер - просто «чесний громадянин». Міг, мовляв, і не зізнаватися про виграші на ставках (контора анонімність гарантує), але все ж задекларував їх. «Живу чесно: поставив ставку, виграв, задекларував, заплатив податки, а не відвів у «тінь», - нахвалював себе Ляшко.

За нормами Податкового кодексу, з виграшу нардеп мав сплатити 18% відрахувань до бюджету, плюс - 1,5% військового збору. Виходить понад 111 тисяч гривень.

Походження задекларованих Ляшком виграшів обіцяють перевірити у Нацагентстві з питань запобігання корупції. Не завадило б і фіскальній службі підтвердити «біографію» цих грошей і суму сплачених із них податків. А то після розсекречених оборудок депутатів і чиновників із «липовими» кредитами (під які оформляють величезні суми, щоб після оприлюднення декларацій не виникало запитань «звідки гроші») закрадаються сумніви, чи не з тієї ж парафії лотерейна лазівка?

Інна Пукіш-Юнко,
Високий замок online 

Переглядів: 255   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове