Загружаю…
Україна потребує зміни влади!
СПУ не висувала Киву в Президенти України
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5269
Коментарів: 1566
Людей на сайті:1

Псевдоз'їзд Киви – черговий драмгурток Авакова та Петренка

Автор: Голова СПУ, народний депутат України Сергій КАПЛІН

Дата: 2018-02-09

Соціалістична партія України вкотре вимагає від міністра юстиції Павла Петренка виконати ухвалу Вищого адміністративного суду і зобов'язати Державну реєстраційну службу взяти до відома інформацію про зміни до статуту та у складі керівних органів Соціалістичної партії України, що прийняті на ХХ позачерговому з'їзді СПУ 21.06.2014.

Легітимними та повноправними представниками інтересів Соціалістичної партії України є керівні органи, обрані на ХХ та ХХІ з’їздах СПУ, а законним Головою – Сергій Каплін. Таку заяву напередодні зробив Політвиконком СПУ.

І ми знову наголошуємо, що блокуватимемо роботу Міністерства юстиції, доки визнане ВАСУ керівництво СПУ не буде внесене до реєстру. Ми плануємо пікети посольств іноземних держав, щоб привернути увагу до нехтування правосуддям в Україні та рейдерського захоплення найстаршої політсили.

Вихідними маріонетка Авакова Кива знову провів фейковий "з'їзд", більше схожий на засідання драмгуртка. Так само, як і на попередньому подібному театральному заході "рішення" приймались надто вузьким колом. Маючи такий адмінресурс можна було зібрати більше людей, щоб "встановити мораторій на скликання і проведення зборів на всіх рівнях". Таке рішення суперечить поняттю політичної партії, як добровільному об'єднання громадян. Бо партії у Киви немає і збиратись нікому.

Аваков поставив собі за мету узурпувати одразу і правий, і лівий фланги української політики. Правими рулить, створюючи і фінансуючи парамілітарні структури і дружини, в ліву нішу вліз, шляхом рейдерства, фальсифікацій і підробок, прямого незаконного втручання в Держреєстр.

Ми закликали всіх прихильників соціал-демократії, демократичного соціалізму до об’єднання в боротьбі проти рейдерства неонацистів та праворадикалів, щоб спільними зусиллями не допустити нищення СПУ та разом перемогти на президентських та парламентських виборах.

Голова СПУ, народний депутат України Сергій КАПЛІН

Переглядів: 900   Коментарів: 2   

Коментар залишив: Юрій Луговський
Дата: 2018-02-10

помилково пропущено "не"

Коментар залишив: Юрій Луговський
Дата: 2018-02-10

Звичайно, що це добровільне об'єднання громадян для здійснення політичної діяльності, і навіть не драмгурток, а військовий підрозділ, де навіть проводити збори заборонено. Трохи краща картина у партії Устенко. Там згідно статуту вибори кожного керівника потрібно узгоджувати з хазяїном - Лідером. Тобто це структура підприємства. Партія це як у Німеччині - коли члени СДПН на референдумі вирішують підтримати своє керівництво вступати у коаліцію з Меркель (ХДС), чи ні.

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове