Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1581
Людей на сайті:2

Про ситуацію довкола СПУ та основні завдання поточного періоду

Автор: Сергій КАПЛІН

Дата: 2018-06-18

ПОСТАНОВА

Політради Соціалістичної партії України

від 09 червня 2018 року

Аналізуючи нинішню ситуацію довкола Соціалістичної партії України, Політична рада СПУ звертає увагу суспільства, правоохоронних органів і міжнародних партнерів, політичних і громадських організацій на продовження безпрецедентної в історії України спроби рейдерського захоплення політичної партії, яка здійснюється протягом 2014-2018 рр. за участі чиновників Міністерства юстиції України.

Як відомо, 13 червня 2017 року Вищий адміністративний суд України своєю ухвалою зобов’язав Міністерство юстиції взяти до відома рішення ХХ з’їзду СПУ про зміни до Статуту та обрання нового керівництва СПУ, однак досі ухвала залишається невиконаною. Водночас Мін'юст абсолютно незаконно - на підставі фіктивного з’їзду, зареєстрував Головою СПУ сумнозвісного радника міністра МВС Іллю Киву. Також зареєстровано статут, який за своєю суттю жодним чином не відповідає демократичним принципам побудови партії; за сфальсифікованими документами відстороняються обрані керівники структурних утворень СПУ, а на чолі їх реєструються особи, які не мають ніякого відношення до Соціалістичної партії України, її світогляду та ідеологічних принципів. Даними особами на підставі сфабрикованих документів проводиться захоплення партійної власності СПУ, вчиняються інші злочинні дії, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, однак, незважаючи на численні звернення активістів СПУ, реакція правоохоронних органів на це де-факто відсутня.

Натомість не реєстрація Мін'юстом України Статуту і керівництва СПУ, обраного на ХХ з’їзді партії, унеможливлює повноцінну участь у виборах дійсних активістів СПУ. Тим самим в чергове цинічно і грубо нехтуються конституційні права мільйонів громадян України – прихильників ідей лівоцентризму, соціальної справедливості.

Політрада СПУ підкреслює, що ні Кива, ні інші особи, яких посадовці Мін'юсту, ігноруючи рішення суду, реєструють керівниками її осередків, не мають аніякого права представляти нашу партію. Нинішня діяльність самозваного голови СПУ, злочини його оточення на місцях, у тому числі проти журналістів, незаперечно свідчать про плани олігархічних кланів використати політичний бренд СПУ в боротьбі за владу на майбутніх президентських і парламентських виборах. Вищевказані особи є частиною кримінальної схеми із захоплення нашої партії та її дискредитації і разом зі своїми господарями і чиновниками-злочинцями будуть нести кримінальну відповідальність. Переконливим доказом цього є те, що за чотири роки після Революції гідності українське суспільство вже навчилося давати адекватну оцінку радикалам та екстремістам, шахраям і злочинцям, які дісталися влади на крові сотень наших співвітчизників. Сьогодні переважна більшість громадян України прагне встановлення миру, подолання корупції і злочинності, запровадження європейської соціал-демократичної моделі управління, де кожен член суспільства матиме перспективу і гарантію справедливого, гідного життя.

В ситуації, що склалася, Політрада СПУ ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Визначальним завданням поточного періоду вважати відновлення нормальних умов для статутної діяльності СПУ та реалізації активістами і прихильниками СПУ своїх конституційних політичних прав.

З цією метою:

- Політвиконкому СПУ розробити і реалізувати додаткові заходи для безумовного виконання Міністерством юстиції ухвали Вищого адміністративного суду України від 13 червня 2017 року щодо реєстрації рішень ХХ з’їзду СПУ, в тому числі щодо подання інших необхідних позовів до судових інстанцій, інформуванням посольств, представництв міжнародного співтовариства про беззаконня, які чиняться владою стосовно членів і прихильників СПУ;

- звернутися до Генеральної прокуратури України, інших правоохоронних органів стосовно протиправних дій чиновників Міністерства юстиції України та інших осіб, які здійснюють рейдерське захоплення СПУ, її майна та власності для проведення розслідування та притягнення винних до відповідальності, передбаченої статтями Кримінального кодексу України;

- звернутися до міжнародних організацій, ЄС та інших країн із закликом запровадження персональних санкцій стосовно українських можновладців, винних у протизаконних діях щодо СПУ, інших партій та політичної системи країни в цілому;

- у зв’язку з блокуванням Міністерством юстиції участі СПУ в президентських і парламентських виборах 2014-го та місцевих виборах 2015 року, невиконанням ухвали Вищого адміністративного суду від 13 червня 2017 року щодо реєстрації рішень ХХ з’їзду СПУ проаналізувати можливість звернення до Європейського суду з прав людини для захисту конституційних прав громадян України – членів і прихильників СПУ.

Відповідальні за виконання: В.Сільченко, С.Юрчик, С.Бульба, П.Тігунов. 

2. Політрада СПУ підтверджує курс на формування потужного блоку соціалістів, соціал-демократів та профспілок України для участі у майбутніх президентських і парламентських виборах і доручає Політвиконкому СПУ детально опрацювати та винести на розгляд наступного засідання Політради варіанти участі нашої партії у виборах, маючи завданням усебічне сприяння кандидату на посаду Президента України, який поділяє наші ідеологічні переконання, а також забезпечення обрання народними депутатами осіб, котрі представлятимуть у Верховній Раді позицію та інтереси СПУ і її прихильників. Соціалістична партія України закликає до об’єднання всіх лівих і лівоцентристських сил у боротьбі за встановлення законності, соціальної справедливості, за кращі перспективи людини праці.

Відповідальні за виконання: В.Сільченко, С.Бульба, П.Тігунов.

3. В умовах, коли окремі політики не полишають намагань знищити нашу партію, агітуючи членів СПУ вступати у свої політичні утворення, Політрада закликає активістів СПУ, всіх справжніх соціалістів зберігати єдність і витримку, вірність Соціалістичній партії України – першій і єдиній українській партії європейського - демократичного соціалізму. Закон і правда – за нами. Разом – переможемо!

Голова Соціалістичної партії України
Сергій КАПЛІН

Переглядів: 1038   Коментарів: 7   

Коментар залишив: Сергей Мануйленко
Дата: 2018-09-24

Членам Соціалістичної партії України Повідомляю, що Міністерство Юстиції України повернуло Заяву від 10.10.2017 р. без реєстраційного номера про державну реєстрацію змін до відомостей про зміни керівника Соціалістичної партії України та матеріали, що додавалися до заяви як такі, що визнані нікчемними. З’їзду, який би відповідав вимогам Статуту СПУ не було. Таким чином Голова Соціал-демократичної партії Каплін С.М. не може бути одночасно ще й Головою Соціалістичної партії України, бо це є грубим порушенням Закону України «Про політичні партії» та Статуту Соціалістичної партії України. Голова Соціалістичної партії України, Голова Політвиконкому Політради СПУ М.Садовий

Коментар залишив: Устенко Петро Іванович
Дата: 2018-07-12

Сьогодні відбулося судове засідання, з приводу рейдерського захоплення СПУ Аваковим. Суддя не може проігнорувати докази проти Авакова, Петренко і Ківи. Він стоїть перед вибором - закрити очі Феміді, або зробити все по закону. Боротьба за нашу партію продовжується!

Коментар залишив: Сергей Мануйленко
Дата: 2018-06-24

Я сам не выйду из СПУ - я слово дал, что не брошу партию в трудное время. Но и молчать по поводу "беспредела" (в моем мировоззрении) со стороны партийного руководства не буду! Поэтому пусть руководство СПУ разблокирует деятельность СПУ, выкинет Киву из реестров, а потом и меня исключайте на здоровье!!!

Коментар залишив: Сергей Мануйленко
Дата: 2018-06-24

Кандагару "Не понимайте" и дальше!!! Волновахский райком СПУ будет и дальше выступать против смещения Садового и Левцуна и расправу с неугодными членами партии молча поддерживать не будем!!! А исключат из партии - что ж, мы сделали все что могли! Но мы пойдем до конца!!!

Коментар залишив: Кандагар
Дата: 2018-06-23

Не понимаю, о какой-такой "внутрипартийной оппозиции" может идти речь? Читайте, уважаемые, устав партии. Там четко написано, что каждый имеет право высказывать свое мнение, но если решение большинством голосов принято - член партии обязан его выполнять. В этом - суть принципа демократического централизма, без которого партия не может работать, превращаясь в клуб по интересам, где каждый волен делать все, что ему вздумается. Не согласен с мнением большинства - пораскинь мозгами, может быть тебе пора сменить партию, в очередной раз.

Коментар залишив: Сергей Мануйленко
Дата: 2018-06-20

Дмитрию Волновахский районный комитет СПУ заявляет о переходе во внутрипартийную оппозицию к руководству СПУ во главе с Каплиным С.Н. ТРЕБУЕМ: 1. Активизировать акции под зданием Минюста, а также органов прокуратуры, и проводить их периодически до достижения результата. 2. Подать жалобу в Европейский суд по правам человека, поскольку государство в лице Минюста не исполняет судебное решение. 3. Восстановить на своих руководящих должностях уважаемых членов СПУ Садового Н.И. и Левцуна В.И., учитывая их прежние заслуги, по их согласию. 4. Руководящим органам СПУ в своей деятельности придерживаться принципа прозрачности при принятии соответствующих решений. 5. Воздержаться от возможных преследований неугодных членов СПУ за инакомыслие. Призываем партийные комитеты СПУ поддержать наше заявление, принять участие в формировании единой внутрипартийной оппозиции и работать на благо партии! Сергей МАНУЙЛЕНКО, Первый секретарь Волновахского РК СПУ

Коментар залишив: Дмитрий
Дата: 2018-06-18

Навіщо виключили з керівних посад М.І. Садового і В.І. Левцуна? Дядя Льова з Опоблоку так сказав?😀

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове