Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1581
Людей на сайті:8

З днем народження Соціалістичної партії України!

Автор: Політвиконком СПУ

Дата: 2018-10-25

Шановні однопартійці та прихильники Соціалістичної партії України!

26 жовтня минає 27 років з дня створення Соціалістичної партії України – першої української лівоцентристської партії, яка основою своєї програми проголосила високі принципи європейського - демократичного соціалізму: «Свобода. Справедливість і рівність. Солідарність».

Історія нашої Соціалістичної партії України нерозривно пов’язана з історією новітньої української незалежності. СПУ є істинно ідеологічною політичною силою, яка брала найактивнішу участь у формуванні конституційної і правової бази незалежної України, ставлячи за мету всебічний захист інтересів людей, розбудову суверенної, успішної держави на засадах народовладдя, соціальної справедливості, економічної й культурної рівності всіх соціальних груп і класів. Ми завжди були безкомпромісною опозицією до кланової олігархії, котра під різними личинами впродовж усіх років незалежності нещадно визискує народ України, розграбовуючи національні багатства.

Саме тому олігархічна влада ніколи не полишала спроб ослабити СПУ, розколоти її, усунути з політичного простору країни. Втім особливо цинічне свавілля, нехтування будь-яких законів відбувається зараз. Фактична відмова Міністерства юстиції виконувати ухвалу Вищого адміністративного суду України від 13.06.2017р. про зобов’язання реєстрації керівництва і Статуту партії на підставі рішень ХХ з’їзду СПУ, протизаконна реєстрація за сфальсифікованими документами призначеним «головою СПУ» сумнозвісного радника міністра МВС, відсторонення керівників регіональних організацій, захоплення власності СПУ – ось далеко не повний перелік злочинств нинішньої влади щодо нашої партії та її прихильників.

Наразі останні події довкола інших партій свідчать, що політичне рейдерство і беззаконня стають нормою у боротьбі олігархічного режиму зі своїми опонентами, і це вже не проблема окремої партії – це біда всього українського суспільства.

Питається: хіба такою громадяни України прагнули бачити свою державу після Революції гідності? Воістину – революції творять герої, а користуються її плодами - негідники. Не очистивши об'єднаними зусиллями владу від негідників, котрі знищують демократичні устої суспільства, наш народ остаточно ризикує втратити свою державність.

Ми закликаємо усі здорові, справді демократичні політичні сили і громадські організації до єдності, з метою здобуття спільної перемоги на майбутніх президентських і парламентських виборах - перемоги, яка стане запорукою подолання глибокої системної кризи, корупції і беззаконня, забезпечення миру і процвітання України і її народу.

Твердо віримо, що активісти СПУ, всі прибічники ідей демократичного соціалізму будуть у перших рядах цієї боротьби.

Сердечно вітаємо вас з днем народження Соціалістичної партії України! Бажаємо доброго здоров’я і щастя, здійснення усіх мрій і сподівань, благополуччя і миру на нашій багатостраждальній українській землі.

Політвиконком СПУ

Переглядів: 312   Коментарів: 1   

Коментар залишив: ВАЛЕНТИНА
Дата: 2018-10-25

З річницею створення СПУ.Оптимізму і віри в перемогу.

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове