Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1581
Людей на сайті:3

Про участь партійних організацій СПУ в кампанії з виборів Президента України 2019 року

Автор: Прес-служба СПУ

Дата: 2018-12-20

ПОСТАНОВА

Політичної ради Соціалістичної партії України

15 грудня 2018 року

Про участь партійних організацій СПУ в кампанії з виборів Президента України 2019 року

          Соціалістична партія України протягом останніх років веде свою діяльність в умовах безпрецедентного тиску з боку чинної влади, яка всупереч конституційним нормам та рішенням судових органів через Мінюст де-факто усунула СПУ від прямої участі в політичних процесах. СПУ та її прихильники не лише позбавлені можливості брати участь у виборах усіх рівнів, а й зазнають спланованої дискредитації від владно-злочинного угруповання, яке зорганізувало фальсифікацію документів і державну реєстрацію неадекватної особи головою СПУ, вчинило рейдерське захоплення партійної власності.

         Ситуація з СПУ віддзеркалює загальну картину руйнації правової системи в Україні. Під впливом внутрішніх та зовнішніх факторів у суспільстві формується викривлена картина світу з примітивних відповідей на складні питання сьогодення. Системний підхід до аналізу дійсності витісняється набором гучних беззмістовних лозунгів. Природна  реакція людей на жахливі результати неоліберальних реформ пригнічена загрозою ультраправого терору, реальні ж винуватці соціально-економічної катастрофи у передвиборчий період традиційно групуються за спинами більш рейтингових політиканів і готуються до нового циклу пограбування українського народу.

         В умовах, що склалися, єдиний шлях до порятунку України – це прихід у владу лівоцентристських сил за зразком провідних країн Європи, кардинальний розворот політики в напрямку побудови справедливого суспільного ладу, соціальної, правової, демократичної держави, як це передбачено Основним законом. При цьому ми, істинні представники СПУ, повністю усвідомлюємо надзвичайну складність завдань, які стоять перед нинішнім українським суспільством на шляху до прогресивної моделі майбутнього. Досягти успіху можна лише виступивши єдиним лівоцентристським фронтом, потужною, сучасною, ефективною громадсько-політичною силою.

         Політрада відзначає, що головними завданнями організацій СПУ на шляху до вирішення партійних і загальнодержавних проблем є формування єдиної лівоцентристської політичної платформи, забезпечення її належної підтримки на парламентських виборах, створення лівоцентристської фракції у Верховній Раді нового скликання, розворот суспільно-політичного дискурсу від націоналістично-хуторянського порядку денного до суспільно-прогресивної стратегії розвитку України. Однією з ключових форм вирішення цих завдань є участь кандидатів від лівих сил у президентських виборах, активізація суспільно-політичного діалогу на лівоцентристських тезах.

         Виходячи з вищенаведеного, з урахуванням, зокрема, публічно оголошених позицій представників політичних сил лівоцентристського спрямування, Політрада СПУ постановляє:

1.     Підтримати заяву засновника і багаторічного лідера соціалістичного руху України О.О.Мороза про намір балотуватися на посаду Президента України на виборах 2019 року та взяти участь у формуванні єдиної лівоцентристської європейської політичної платформи в Україні.

2.     Регіональним комітетам СПУ до 12.01.2019 провести аналіз кадрових та організаційних можливостей участі у виборчій кампанії.

3.     Політвиконкому СПУ опрацювати завдання партійних організацій, членів та прихильників СПУ в президентських виборах в рамках плану відповідної виборчої кампанії.

4.     До 10.01.2019р. провести обговорення питань підготовки до виборчої кампанії у партійних організаціях усіх рівнів. 12 січня 2019 року провести з’їзд партійного активу СПУ, а також взяти участь у з’їзді політичної партії «Соціалістична партія Олександра Мороза». Підготовку заходу покласти на Політвиконком СПУ.

5.     Зорієнтувати партійні організації всіх рівнів на необхідності жорсткої, наполегливої протидії злочинному угрупуванню, формально очолюваному одіозним І.Кивою, створеному владою для дискредитації СПУ, лівоцентристського руху в цілому.

Головуючий                                                                                                         Микола Садовий

Переглядів: 376   Коментарів: 1   

Коментар залишив: Сергей Мануйленко
Дата: 2018-12-20

Волновахский райком СПУ будет выполнять Постановление Политсовета СПУ!!!

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове