Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1579
Людей на сайті:2

СПУ не висувала Киву в Президенти України

Автор: Політичний виконавчий комітет СПУ

Дата: 2019-01-24

20 січня 2019 року ЗМІ повідомили, що начебто в цей день відбувся з’їзд СПУ, на якому, цитуємо за сайтом «Українська правда»: «Соціалістична партія України висунула свого голову Іллю Киву кандидатом у президенти на чергових виборах 2019 року».

У зв’язку з цим Політвиконком СПУ заявляє наступне.

Зібрання, влаштоване Іллею Кивою 20 січня 2019 року в місті Києві, жодним чином не можна вважати з’їздом Соціалістичної партії України, вже хоч би тому, що Ілля Кива не є Головою СПУ. Незаконна діяльність гр. І.В.Киви від імені СПУ, що триває протягом останнього року, стала можливою внаслідок невиконання Державною реєстраційною службою України Ухвали Вищого адміністративного суду України від 13 червня 2017 року про залишення в силі Постанови Окружного адміністративного суду м. Києва від 22 січня 2015 року, якою Державну реєстраційну службу зобов’язано взяти до відома інформацію про зміни до Статуту та у складі керівних органів СПУ, що були прийняті на ХХ з’їзді СПУ 21 червня 2014 року. Замість виконання зазначеної Ухвали суду, Міністерство юстиції України 23 січня 2018 року на підставі сфальсифікованого Іллею Кивою з’їзду СПУ протиправно зареєструвало гр. І.В.Киву Головою СПУ, з приводу чого прокуратурою міста Києва внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України, за реєстраційним номером 420181000000000212.

Ми розраховуємо, що Центральна виборча комісія відмовить гр. І.В.Киві в реєстрації кандидатом на пост Президента України через нібито проведений 20 січня 2019 року з’їзд СПУ, оскільки така реєстрація суперечитиме Ухвалі Вищого адміністративного суду України від 13 червня 2017 року. 

Політвиконком СПУ вкотре наголошує, що невиконання Міністерством юстиції Ухвали Вищого адміністративного суду України від 13 червня 2017 року унеможливлює пряму участь у виборах дійсних активістів СПУ, тим самим цинічно і грубо нехтуються конституційні права мільйонів громадян України – прихильників ідей лівоцентризму, соціальної справедливості. В ситуації, що склалася, 12 січня 2019 року з’їзд партійного активу СПУ постановив підтримати на виборах Президента України Олександра Мороза, схвалив ідею створення єдиної політичної лівоцентристської європейської платформи з метою участі в майбутніх парламентських виборах.

Політичний виконавчий комітет Соціалістичної партії України

Переглядів: 500   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове