Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1579
Людей на сайті:1

Україна потребує зміни влади!

Автор: Степан БУЛЬБА

Дата: 2019-04-18

Результати першого туру виборів Президента України засвідчили тотальну недовіру суспільства вже звичним особинам політичних еліт, які претендували на роль глави держави. І, що найважливіше, - ганебну поразку отримав чинний Президент. Тим самим виборці продемонстрували цілковите неприйняття політики лицемірства, брехні й обману, що буйно розцвіли за часи його президентства. По суті народ оголосив Петру Порошенку вотум недовіри. В подібних випадках політики у цивілізованих країнах подають у відставку. Наш же «гарант» продовжує судорожно хапатися за владу, яка забезпечувала йому і його оточенню стабільне збагачення за рахунок небаченої корупції, посадових зловживань, безпардонного розкрадання державного бюджету, наслідком чого є подальше зубожіння абсолютної більшості народу. І все це - в умовах кривавої війни, якій не видно кінця!

Настав час покласти край лукавому злодійству!

Я закликаю земляків - співвітчизників обов’язково взяти участь у другому турі президентських виборів і проголосувати проти Петра Порошенка.

Моє прагнення відсторонити від влади Петра Порошенка викликано ще й тим, що саме за його президентства, за прямого сприяння вищих чиновників Міністерства юстиції і байдужого споглядання Гаранта розпочалася і продовжується безпрецедентна в історії України спроба рейдерського захоплення політичної партії – СПУ. 13 червня 2017 р. Вищий адміністративний суд України своєю ухвалою зобов’язав Мінюст взяти до відома рішення з’їзду Соціалістичної партії України про обрання нового керівництва СПУ, однак досі ця ухвала є невиконаною. Натомість Мін'юст незаконно, на основі сфабрикованих документів, зареєстрував головою СПУ сумнозвісного Іллю Киву. Не реєстрація Мін'юстом керівництва СПУ, обраного у 2014 році на справжньому, а не сфальшованому з’їзді, унеможливила участь Соціалістичної партії України у виборах 2014-2019 років. Тим самим цинічно знехтувані права мільйонів громадян - прихильників ідеї європейського лівоцентризму, соціальної справедливості.

Я наголошую, що участь Іллі Киви від імені Соціалістичної партії України в президентських виборах 2019 року була незаконною. Ілля Кива ніколи не мав і не має права представляти СПУ. Метою цієї брудної авантюри є подальша дискредитація лівоцентристського руху в інтересах олігархічних кланів.

Україна потребує змін! Це стосується не лише відсторонення від влади, шляхом демократичних виборів, нинішнього Президента, а й кардинальної зміни складу депутатів Верховної Ради, виконавчої і судової влади внаслідок майбутніх парламентських виборів.

Україні потрібен Президент, котрий започаткує довгождані зміни на краще, стане істинним Гарантом конституційних прав і свобод усіх громадян України.

Голосуймо за зміни – за перспективу кращого життя!

 

Степан БУЛЬБА, депутат Верховної Ради України 4-5 скликань, екс-голова Полтавської ОДА, член Політичного виконавчого комітету СПУ, перший секретар Полтавського обкому Соціалістичної партії України

18 квітня 2019 року

Переглядів: 433   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове