Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1581
Людей на сайті:4

Зміна влади – нові завдання

Автор: Прес-служба СПУ

Дата: 2010-04-09

23 березня 2010 року відбулось засідання Політвиконкому Соціалістичної партії України.

Після детального обговорення політичної ситуації в країні, що склалася після після зміни влади, учасники засідання затвердили постанову, у якій, зокрема, зазначено, що соціалісти вважають позитивним результатом виборчої кампанії відсторонення від влади попереднього Президента та керівника Уряду, котрі здійснювали свої повноваження, багаторазово порушуючи Конституцію і закони України. Це призвело до найгірших, порівняно з усіма європейськими країнами, наслідків впливу світової системної кризи. Невиконання бюджету, надзвичайне зростання цін на споживчі товари і виробничі ресурси, інфляція і небувале зростання боргів держави – лише узагальнена оцінка діяльності попередньої влади.

Соціалісти визнають виправданою послідовно опозиційну діяльність партії до попереднього владного режиму і наполягають на потребі ретельного аналізу та розслідування фінансово-господарської діяльності уряду Ю. Тимошенко, яка привела країну і суспільство до межі колапсу.

Висновки з такого аналізу потрібно наполегливо і грамотно доносити до свідомості громадян з метою відповідального ставлення кожного до своєї політичної ролі при формуванні влади, підтримці певних політичних партій.

Партійним комітетам рекомендовано зосередити зусилля на організації жорсткого громадського контролю за діями нової влади щодо: боротьби з корупцією; формування та виконання Державного та місцевих бюджетів; підтримки соціально незахищених верств населення; захисту прав ветеранів, зокрема учасників Великої Вітчизняної війни, дітей війни, учасників бойових дій за межами країни, чорнобильців; виконання відповідних законів; підтримки галузей освіти, науки, медицини і культури та ін.

Прийнято рішення підтримувати позитивні дії влади в названих на­прямках, вдаватися до критики та протидії в разі байдужості до них з боку конкретних посадовців, а у випадку, якщо діюча влада буде проводити реформи за рахунок соціально незахищених верств населення, перейти до опозиції.

Вважаючи важливим вирішення зазначених проблем, партійним осередкам рекомендовано налагоджувати співпрацю з тими політичними силами, які поділяють погляди соціа­лістів. Для цього обласним комітетам партії необхідно проаналізувати регіональні особливості формування су­спільно-політичних настроїв електорату та надати свої пропозиції Секретаріату Політради Соціалістичної партії України щодо блокування та координації дій в контексті підготовки до місцевих виборів.

Переглядів: 1194   Коментарів: 0   

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове