Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1581
Людей на сайті:4

Не допустити погіршення життя простих людей!

Автор:

Дата: 2010-09-03

Із заяви Політради Соціалістичної партії України "Щодо соціальної політики Кабміну України"

Аналізуючи ситуацію, що склалася в суспільстві після зміни влади, Соціалістична партія України ви­словлює стурбованість щодо соціальної політики Кабінету Міністрів України.

Насамперед це стосується підвищення тарифів на газ для населення та підприємств "Теплокомуненерго". Ми наполягаємо на тому, що підвищення тарифів на газ та комунальні послуги має супроводжуватися відповідними упереджувальними заходами з боку держави, які б не дозволили погіршувати життя людей.

Звертаємо увагу Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України на те, що стан справ, який на сьогодні є в енергетичній сфері, житлово-комунальному господарстві виник внаслідок відсутності в державі національної програми розвитку енергетичної галузі, пошуку альтернативних джерел і видів енергії, розвитку вітчизняного газодобування, впровадження енергозберігаючих технологій. Нагадуємо, що необхідні законодавчі акти були проініці­йовані соціалістами в парламенті минулого скликання.

Пенсійна реформа. Вона давно назріла. Не може бути нормою дотування Пенсійного фонду з Державного бю­джету. З цього приводу соціалісти неодноразово висловлювались у своїх заявах з парламентської трибуни, вносячи відповідні законопроекти. Необхідно реформувати систему оплати праці, як джерело наповнення Пенсійного фонду, привести доходи громадян у відповідність з цінами на продукти харчування, товарами масового вжитку, які у нас нерідко вищі європейських, у той час, як доходи більшості громадян України в десятки разів нижчі, ніж у Європі.

Окремо стоїть питання пенсійного віку. Демографічна ситуація в Україні складається таким чином, що пенсіонерів стає все більше. Але недопустимо копіювати досвід інших у вирішенні цієї проблеми, не враховуючи розміру пенсій, співвідношення пенсій і зарплат, тривалість життя. Підвищення пенсійного віку сьогодні передчасне.

Наступне. Заява Уряду щодо мораторію на підвищення заробітної плати в державному секторі, починаючи з 2011 року, не що інше, як порушення прав людини. Учителі, лікарі, працівники культури та управлінського апарату практично поставлені на межу виживання, особливо сьогодні, коли прийнято рішення про здорожчання газу, що потягне за собою зростання комунальних тарифів та цін на продукти харчування. Соціалістична партія України вважає безперспективним таке рішення, воно приведе до зневіри людей у спроможність влади вирішувати проблеми на їх користь.

На ці проблеми накладається ще одна – захист бюджету від розкрадання. Наскільки здатна влада вирішити проблему корупції, настільки можна буде зняти існуючу напругу в пенсійному забезпеченні. Озвучено наміри боротьби з корупцією, порушено сотні кримінальних справ. Треба довести їх до завершення і покарати винних.

З усією очевидністю в нинішній період проявляється невирішеність питань власності. Люди не мають гарантій від держави на володіння власністю.

Соціалістична партія України виступає за формалізацію власності. Якщо так буде, тоді з'являться іноземні інвестиції, а значить, будуть створюватися робочі місця, наповнюватиметься бюджет, розвиватиметься економіка, буде сформований стабільний Пенсійний фонд. Це прописні істини, яким нинішня влада приділяє мало уваги, намагаючись, як і попередники, говорити про недосконалість Конституції, необхідність її зміни в напрямку концентрації влади в руках президента. Соціалісти нагадують, що саме за президентства Л. Кучми (президентсько-парламентська республіка) були закладені всі ті негаразди, які сьо­годні пожинає суспільство. Соціалісти завжди домагалися такої моделі державного управління, котра б нейтралізувала існуючі негативні тенденції. Європейська модель у цьому відношенні є найбільш прогресивною. Тому чим швидше буде вирішено питання організаційного, фінансового і економічного посилення органів місцевого самоврядування, тим швидше зміцнимо нашу державу, розбудуємо громадянське суспільство, не дамо змоги будь-кому маніпулювати владою.

Соціалістична партія України готова долучитися до вирішення зазначених проблем і буде робити все можливе для захисту інтересів людей найманої праці.

Прийнято на засіданні Політради СПУ
21 серпня 2010 року

Переглядів: 1044   Коментарів: 1   

Коментар залишив: Листопад
Дата: 2010-09-04

Настав той час, коли багаті справді повинні ділитися з бідними. Інакше не буде за рахунок кого жити в майбутньому. Хіба що завозитимуть китайців для роботи на українських чорноземах.

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове