Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1581
Людей на сайті:4

Список кандидатів у депутати обласної ради від СПУ

Автор:

Дата: 2010-10-21

1. Бульба Степан Степанович.. Народився 19 липня 1950 року. Освіта вища. Одружений. Має три доньки, двох онуків. Член СПУ з 1995 року. Перший секретар Полтавського обкому СПУ

Трудова діяльність: з 1969 по 1992 р.р. – служба у Збройних силах, у тому числі з 1969 по 1978 – на командних посадах у військах, а з 1978 по 1992 рік – на викладацьких посадах у Полтав­ському вищому зенітному ракетному училищі імені генерала армії М.Ф. Ватутіна. Після звільнення в запас до 2002 року працював на викладацькій роботі у Полтавському державному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка, а також помічником-консультантом народного депутата України І.С. Бокого.

З 2002 по 2005 рік – народний депутат України, голова підкомітету з проблем соціального захисту військовослужбовців, членів їх сімей і військових пенсіонерів Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, член Постійної парламентської делегації України в Асамблеї Західно-Європейського Союзу. Завдяки його діяльності прийнято цілий ряд законів, які стосуються соціального захисту, у тому числі про ліквідацію диспропорції у пенсійному забезпеченні колишніх військово­служ­бовців Радянської Армії і Збройних сил України.

З 2005 по 2006 р. – голова Полтавської обласної державної адміністрації.

2006-2007 – народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки й оборони, член Постійної парламентської делегації України в Парламент­ській Асамблеї НАТО.

Степан Бульба належить до тієї рідкісної категорії людей, для знайомства з якими достатньо прочитати їхню біографію. Чи багато ви знаєте в нашій області політиків із таким багатим досвідом, який, крім того, не бігає з партії у партію заради особистої вигоди та "ласих" посад? Чи багато ви знаєте керівників, які працювали у вищих ешелонах влади і не приватизували собі газові вежі, земельні ділянки в центрі міста, супермаркети, чужий бізнес? Тож Степан Бульба має повне моральне право звертатися до вас із закликом: "Оберіть чесну владу!"

2. Коваль Іван Михайлович. Народився 7 червня 1955 року в селі Ярошівка Катеринопільського району Черкаської області. Освіта вища. Одружений, має дорослих сина і дочку.

З 1983 по 2009 рік – головний інженер Жовтневого спиртозаводу в м. Карлівка. З 2009 року – виконуючий обовязки директора заводу. Член Соціалістичної партії України. Член Політради СПУ. Голова фракції соціалістів у Полтавській обласній раді.

Жодного разу фракція СПУ в обласній раді під керуванням Івана Михайловича Коваля не голосувала за підняття тарифів на комунальні послуги, тепло та воду. Особисто депутат Іван Коваль багато зробив для своїх виборців, у тому числі мешканців Карлівки і району. Варто згадати хоча б допомогу Карлівській районній лікарні у виділенні коштів на ремонт каналізаційної системи, яка протягом 8 років фактично була розсадником інфекційних хвороб у місті. Достатній досвід роботи у обласній раді та на керівних посадах, принциповість і надійність стали тим критерієм, завдяки якому соціалісти Полтавщини довірили Івану Ковалю бути у першій п'ятірці виборчого списку СПУ.

Іван Коваль говорить: "Я б порадив голосувати за СПУ. Соціалістам влада потрібна не як самоціль, а як засіб відстоювання інтересів простих людей, можливість змінити життя суспільства. На сьогодні прірва між багатими і бідними загрозливо глибока і весь час зростає. Цього повинні боятися і представники багатіїв. Колись хтось може кинути клич: "Грабуй награбоване!" – і тоді в Україні проллється кров". Щоб цього ніколи не сталося, соціалісти ідуть на вибори під лозунгом "За соціальну справедливість!"

3. Цомартов Юрій Муратович. Народився 12 червня 1956 року в Росії, у селищі Воздвиженське, Приморського краю. Громадянин України. Освіта вища. Полковник запасу. З 1977 по 1986 роки служив у лавах Радян­ської армії, з них два останніх – в Афганістані. Нагороджений орденами і медалями СРСР. З 1994 займається приватним підприємництвом. Створював і очолював центр комунікаційних технологій "Сателіт". Член Соціалістичної парії України. Депутат Полтав­ської обласної ради.

Визначальні риси характеру Юрія Муратовича – принциповість, послідовність, справедливість, патріотизм, вірність бойовому братерству, готовність прийти у важку хвилину на допомогу. З 1997 року він є заступником голови Полтавського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану. У 2004 році Юрій Цомартов створив у Полтаві перший і єдиний в СНД Музей воєнних конфліктів ХХ століття, котрий став незрівнянним осередком пропаганди миру, військово-патріотичного виховання молодого покоління.

"Могу гордо сказать, что я не являюсь "кнопкодавом", мои голосования по тем или иным вопросам не расходились с моей совестью. 31 октября все, как говорил Вик­тор Ющенко, "маленькие украинцы" станут большими украинцами и решат, кто им по душе: партии олигархов или партия, которая выступает за социальную справедливость", – так говорить бойовий офіцер-афганець соціаліст Юрій Муратович Цомартов.

4. Безима Микола Дмитрович. Народився 10 липня 1942 року в селі Друга Олександрівка, Козельщинського району. Освіта вища. Одружений, має двох дорослих дітей.

Член Соціалістичної партії України з 2005 року.

Здається, на Полтавщині не має дорослої людини, котра не знала б незмінного керівника з 1997 по 2007 рік, а нині заступника директора Полтавського обласного підприємства "Укртелеком" Миколу Дмитровича Безиму.

Усе, чого досягла у своєму житті ця неординарна людина, стало можливим завдяки наполегливій, багаторічній, щоденній праці на благо людей, захисту їхніх прав. Це стосується і колег зв'язківців, і мешканців Полтави, і земляків з Козельщинського ра­йо­ну, інтереси яких з 1998 року і по сьогодні він представляє як депутат обласної ради.

Словом, усіх, хто хоч раз звертався до Миколи Дмитровича за допомогою. Виборці знають: Микола Безима – людина діла. "Якщо ти обманув раз, а воно неодмінно з'ясується, то другого разу вже не буде.

Я сам не обіцяю того, у чому не впевнений, але й іншим брехні не прощаю – це моя особиста життєва позиція. Як дізнаюся про проблеми? Дуже просто – здійснюю прийом виборців.

У мене є графік прийому, узгоджений з головою районної ради, він є і у голів сільських рад, тож люди знають, коли до них приїде депутат. Дощ, сніг, спека – усе одно їду, бо знаю, що на мене чекають", – так працює депутат-соціаліст Микола Безима. Через те й має довіру і підтримку виборців.

"Микола Дмитрович нам стільки допоміг, щоб вберегти село, що те добро, мабуть, і після нас ще довго пам'ятатиметься. Усі б такі депутати, то й біди не знати", – каже про соціаліста Безиму голова села Бреусівки, що в Козельщинському районі, Надія Іванівна Павлюк.

5. Дорохіна Тамара Кирилівна. Народилася 17 липня 1947 року. Освіта вища. Пенсіонерка.

Соціальна справедливість – її життєве кредо. І зовсім не випадково, а за прикладом матері, двоє дорослих дітей Тамари Кирилівни також активно займа­ються громадською роботою.

Тамара Дорохіна очолює Полтавську обласну організацію "Захист дітей війни". Без перебільшення – допомога дітям війни на Полтавщині невід'ємно пов'язана з її ім'ям.

Терпіння, доброта та наполегливість – притаманні характеру цієї неперевершеної у своїй громадській роботі та повсякденному житті жінці. Не лише самі діти війни, а й судді, керівники пенсійних фондів та інші чиновники знають твердий характер цієї вольової, непідкупної жінки.

Уже кілька років за безпосередньої участі Тамари Кирилівни у Полтаві та інших містах і районних центрах області партійні комітети СПУ надають дітям війни юридичну допомогу, захищають їхні інтереси в судах. На сьогодні більше 100 тисяч судових позовів оформлено, з них близько 55 тисяч вже розглянуто судами. Ті, хто звернулися раніше, уже отримали заборговані державою кошти: за 2007 рік – близько 714 грн., за 2008 – 710 грн., 2009 рік – 1300 грн. На жаль, Верховна Рада, як і українська влада взагалі, схоже, і надалі не налаштована виконувати Закон "Про соціальний захист дітей війни".

Отже, боротьба продовжиться. Обрання Тамари Кирилівни депутатом обласної ради буде не тільки знаком вдячності і пошани від дітей війни, а й гарантією того, що їхні законні права будуть захищені на рівні області належним чином.

 

6. ДЯДЕЧКО Віктор Васильович, позапартійний, головний інженер ЗАТ "Нафтогазвидобування", м. Полтава.

7. ДЗЮБА Георгій Данилович, депутат Київ­ської районної у місті Полтави ради, секретар обкому СПУ, м. Полтава.

8. АНДРІЄНКО Володимир Васильович, член СПУ, депутат облради, м. Полтава.

9. БЕЗПАЛЮК Анатолій Сергійович, член СПУ, директор Обласного молодіжного центру праці, с. Климівка Карлівського району.

10. ЛОТОУС Віктор Вікторович, член СПУ, генеральний директор ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", м. Комсомольськ.

11. ЖУК Сергій Миколайович, член СПУ, голова фермерського господарства "Громада", с. Жуки Кобеляцького району.

12. ДЕРБЕНЬОВ Олександр Володимирович, член СПУ, адвокат консалтингової компанії "Форекс", м. Полтава.

13. СТАСОВСЬКИЙ Василь Іванович, член СПУ, регіональний директор ТОВ "Борівська зернова компанія", с. Вороньки Чорнухинського району.

14. ПЕРЕПЕЛИЦЯ Василь Васильович, член СПУ, депутат обласної ради, м. Полтава.

15. ПОЛТАВЕЦЬ-ГЕЖА Ольга Миколаївна, позапартійна, власний кореспондент газети "Селянська правда від Івана Бокого", м. Полтава.

16. ХАУСТОВ Анатолій Іванович, позапартійний, пенсіонер, м. Гребінка.

17. МАЛИНКА Юрій Борисович, член СПУ, лікар швидкої допомоги Кременчуцької центральної районної лікарні, м. Кременчук.

18. МІЩЕНКО Михайло Іванович, позапартійний, голова правління ВАТ "Хорольський механічний завод", м. Хорол.

19. ХОМЕНКО Василь Петрович, член СПУ, заступник міського голови, м. Кременчук.

20. ОКСЕНЮК Микола Володимирович, член СПУ, директор ТОВ "Соїлгаз", м. Полтава.

21. ВЕРЕТІЛЬНИК Наталія Володимирівна, член СПУ, заступник директора з навчально-виховної роботи Кіровського НВК, с. Кірове Полтавського району.

22. СОЛОВЕЙ Сергій Іванович, член СПУ, приватний підприємець, смт. Велика Багачка.

23. КРУГОВИЙ Віктор Іванович, позапартійний, директор Решетилівської гімназії, смт. Решетилівка.

24. БАРАНОВА Олена Володимирівна, член СПУ, голова обласної організації "Союз жінок України "За майбутнє дітей", приватний підприємець, м. Полтава.

25. МАГДА Василь Іванович, позапартійний, селищний голова, смт. Шишаки.

26. ПАХOМОВА Олена Миколаївна, член СПУ, голова Лубенської організації товари­ства "Червоного хреста", м. Лубни.

27. НЕСТЕРЕНКО Михайло Іванович, член СПУ, лікар Великобагачанської центральної районної лікарні, смт Велика Багачка.

28. МИРУНКО Віктор Миколайович, позапартійний, генеральний директор Державного підприємства "Полтавастандарт­метрологія", м. Полтава.

29. ПУГАЧ Юрій Сергійович, позапартійний пенсіонер, смт Диканька.

30. ПОЛЯКОВ Володимир Юрійович, позапартійний, начальник Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичної підготовкою, м. Кременчук.

31. ШУЛЬГА Володимир Іванович, член СПУ, голова фермерського господарства "Аконіт", с. Оніжки Оржицького ра­йону.

32. СИДОРЕНКО Василь Іванович, член СПУ, тимчасово непрацюючий, м. Глобине.

Переглядів: 5919   Коментарів: 2   

Коментар залишив: козак
Дата: 2010-10-30

знаю 1-го і 5-ту

Коментар залишив: Salve
Дата: 2010-10-24

Нормальный список. Многих знаю. Толковые люди. Да и Мякушки нет. Тоже правильно.

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове