Загружаю…
Зберегти українську землю для наших нащадків!
З приводу позачергових парламентських виборів 2019 року
Порівняння варіантів управління багатоквартирним будинком
Як захистити свої інтереси при здачі земельного паю в оренду
«Одна на всех, мы за ценой не постоим»…
Приклад високого професіоналізму й справжнього патріотизму
Полтавський землезнавчий старт В. Вернадського
Посівний календар на 2018 рік
Календар фаз Місяця на 2018 рік
Ранкові звички, що призводять до набору ваги

Статей: 5277
Коментарів: 1581
Людей на сайті:2

Зберегти землю для нащадків!

Автор: Степан Бульба

Дата: 2009-12-04

Заява Полтавського обласного комітету Соціалістичної партії України

1 грудня 2009 року засоби масової інформації повідомили, що у відповідь на подання Президента Віктора Ющенка Конституційний Суд України за формальною ознакою – "порушення процедури набуття чинності" – визнав неконституційним Закон України "Про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів".

Як відомо, у прикінцевих положеннях цього закону міститься норма про продовження дії мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 січня 2010 року.

В умовах відсутності необхідної законодавчої бази, яка регулює ринок землі, припинення мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення призведе до швидкого й остаточного пограбування українських селян, виведення з-під контролю держави і втрати Україною величезних масивів найцінніших земель.

Можливо, саме цього й добивається послідовний прихильник продажу української землі Віктор Ющенко на завершення свого перебування на посту Президента або ж на замовлення олігархічного оточення і заокеанських друзів.

Водночас нагадуємо, що за ініціативи соціалістів 25 грудня 2007 року дванадцята сесія, а 27 січня 2009 року – дев'ятнадцята сесія Полтавської обласної ради зверталася до Президента, Верховної Ради і Кабінету Міністрів України з вимогою невідкладного прийняття законів про земельний, лісовий і водний кадастри, проведення інвентаризації землі, визначення правового статусу окремих ділянок, зокрема тих, що можуть бути об'єктами товарно-грошового обігу.

За час, що минув, Верховна Рада не спромоглася ухвалити жодного із перелічених законів, без яких запровадження ринку землі неможливе. За обставин, що склалися, усвідомлюючи реальну загрозу втрати Україною землі – найбільшого загальнонаціонального багатства, від імені фракції СПУ в Полтавській обласній раді, усіх соціалістів Полтавщини та сотень тисяч їхніх прихильників ми звертаємося до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України і вимагаємо:

1. Негайно продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення, аж до прийняття Закону України "Про ринок землі". 2. Законом України "Про ринок землі" забезпечити право купівлі землі сільськогосподарського при­значення виключно державою з подальшим наданням її у довгострокову оренду як окремим особам, так і сільгоспкооперативам – колективним господарствам власників земельних і майнових паїв.

Закликаємо представників і прихильників усіх політичних сил Полтавщини підтримати наше звернення і вимоги. Спільними зусиллями збережемо нашу землю для нащадків!

Перший секретар ОК СПУ
Степан Бульба

Переглядів: 2957   Коментарів: 1   

Коментар залишив: ok
Дата: 2010-02-22

ok

Додати коментар:

Введіть суму чисел

Loading
Не дамо знищити нашу партію!
Вірус проектів чи злий умисел?
А ми вам вірили…
Політвиконком СПУ дав оцінку діям ''ліквідаторів''
Наш курс – збереження і відродження СПУ
Чи підтримуєте ви створення єдиної Помісної Автокефальної православної церкви в Україні?
Чи вірите ви в те, що винних у розстрілах на Евромайдані покарають?
Прес-конференція "Соціалістична партія України: нове керівництво, програма та плани щодо місцевих виборів"

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

При використанні матеріалів сайту посилання на
прес-службу СПУ та www.spu.pl.ua обов'язкове